Hlavní navigace

Témata označená nálepkou marketing

 • Vymena napadu. Anebo jak zpropagovat www.letacek.cz

  Nevim jak Vy, ale ja mam s napady casto problem. Vetsinou prichazi kdyz o ne nestojim a tykaji se oblasti, ve kterych aktivne nepodnikam. Prijde takovy napad a pak me akorat zamestnava promyslenim detailu. Novy napad skvele odvadi pozornost od skutecnych ukolu co mam na stole – hezka varianta prokrastinace. Abych se napadu zbavil, zacal jsem je pred par lety publikovat zdarma i na tomto blogu. Jen abych je dostal ven z hlavy.
  1. 7. 2012 11:40 (aktualizováno)
 • Seminar katalog a event marketing

  Tato kratka zprava je pouze informace o dvou novych webech, ktere jsem spustil v posledni dobe. Pokud Vas zajima oblast osobniho rustu, podivejte se na www.letacek.cz – katalog seminářů, kurzů aj. akcí pro osobní růst v ČR www.plnekurzy.cz – pozvánka na mini-workshop o internetovém marketingu, určený pro pořadatele kurzů, seminářů a akcí osobního rozvoje.
  17. 2. 2012 10:08
 • Marketingové bonusy nových notebooků

  Notebooky a netbooky v objemu svých prodejů dlouhodobě předbíhají klasické stolní počítače. Když si ale nějaký takový nový domů pořídíme, dostaneme nejen to, co chceme a platíme, ale návdavkem i nechtěnou kupu reklamy a marketingových ta­hů. Notebook kvůli nim nemusíme dokonce ani zapínat. Stačí odklopit víko s displejem a pod klávesnicí na nás okamžitě vybafnou slogany. Intel inside! Atom! Windows 7! Až 6 hodin výdrže! Green life friendly…
  20. 5. 2011 21:31
 • Jak se hledá superman

  Minulý týden jsme pořádali tradiční BOOTCAMP pro podnikatele, tentokrát s podtitulem „Všechno je o lidech“. Povídat přijel i Ondra Tomek, toho času mořeplavec, ale také spoluzakladatel a někdejší šéf Centrum.cz. Z jeho prezentace mi utkvěla jedna zajímavá věc: Češi prý pořád měří úspěch projektu v pageviews, než aby se zajímali o ekonomické výsledky. A jak následně z jiných úst padlo v diskusi: místo abychom obchodovali, radši si zkrátka hrajeme.
  17. 8. 2010 8:36 (aktualizováno)
 • Totální marketing společnosti Student Agency

  Znáte ve svém okolí někoho, kdo by neznal společnost Student Agency, její žluté autobusy, případně některý z jejích letenkových brandů – Orbix a Královna letenek? Sám jsem zejména první rok své existence v Praze, kdy jsem jezdil do Brna přibližně každých čtrnáct dní, jejích služeb hojně využíval…
  9. 3. 2009 19:58 (aktualizováno)
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).