Hlavní navigace

Webdev - vo webu vjecně

 • Hlavně nemyslet!

  Často se divíte, že na internetu vznikají projekty podobné jako vejce vejci? Já ne, znám lidskou povahu. Většina populace by nebyla schopná sama od sebe vymyslet ani bláto na cestě. Ovšem stejně tak je většina schopná myšlenku poupravit nebo ještě lépe prostě okopírovat. Ano teď píšu o slevách na… no na co chcete. Každý kdo má takříkajíc: „do prdele díru“ vyprodukoval slevový server. Každý nabízí slevy. Fakt je že princip slev je tak trošku podfuk…
 • Chcete zrychlit počítač? Pozor na osobní údaje!

  Díky reklamě jsem se podíval na web firmy nabízející zrychlení počítače. Nebylo to potřeba dokonce ani touha zrychlovat. Vedla mě k tomu čistě zvědavost. Protože moje úvaha byla jasná: „Co to zase je za bejkárnu!“ Ani jsem se nemusel moc snažit, stránky obsahují texty jako by je psal nějaký hvězdný „kopyrajtr“ jako třeba Patník Fígl nebo Ondoň Votročil (viz. exotopedie.org). Inu zabloudil jsem do míst kde většina firem má ukryté právnické kličky. To jest obchodní podmínky.
  1. 2. 2011 7:25
 • Sreality - bordel jako vždycky

  Seznam.cz (Sreality.cz), opět provedli změnu ve svém systému. Jen aby dokázali, že je to banda ignorantů a zoufalců co nevidí dál než na špičku svého nosu. Dvě žhavé novinky TOPování a vyhledávání duplicit. Jsou totiž pro realitní kacelář nebo makléře užitečné asi jako díra do hlavy. Začnu od těch duplicit protože ty prakticky znemožňují inzerovat dva byty v jednom domě.
 • O2 - reklama, reklama a služby o ničem

  Už sem se dožral a jak se zdá Telefonica 02 půjde z domu! V pátek dva reklamní telefonáty „ve spolupraci s Telefonicou O2“ na pofidérní pojištění (nelze si přečíst podmínky, nic všechno telefonicky). K tomu cca 2× tydně reklamní SMS (od O2) a cca každých 14 dní volá(taky už jedou volali třikrát v jednom týdnu) nějaký člověk a nabízí mi internet (přesto, že jsem již několikrát řekl že FAKT(!!!) ne).
 • Hej UK! Sigh Hail a rozumíme si!

  Nadpis článku jsem si tak trošku půjčil z filmu Kontakt (po řadě prvočísel začnou mimozemšťané posílat část Hitlerova projevu, což byl první TV vysílaný pořad vůbec, generálové nad tím přemýšlí a vznese otázku jestli to spíš neznamená „Sigh Hail, rozumíme si!“). Bohužel něco podobného předvedl i Britský soud, který za 15 minut vyřkl 4 měsíční trest nad 19 letým mladíkem, jen proto, že nevydal své heslo, k šifrovaným datům. Mladík byl zadržen už loňského května…
 • Rybaření na doméně VOLNY.CZ (nová verze)

  Máte Email na volny.cz? Pokud ano možná jste dostali celkem podivný mail tohoto znění: Vážení E-mail uživatele Vezměte prosím na vědomí, že jsme modernizace našeho volny.cz webmail účet služby dokončit svůj účet ověřovacího procesu, Jste odpovědět tuto zprávu a zadat heslo, respektive v prostoru za předpokladu, pod touto email.You jsou požadovány Chcete-li to před příštím 48hrs dne obdržení tohoto e-mailu, orelse svůj webmail účtu bude de-aktivovaný a vymazán z
 • Google - Život je hledání! Po česku

  8. 9. 2010 9:26
 • Snad příjde Vendeta

  Nebudu narážet na fakt, že mám rád film V jako Vendeta. Neméně pak komix podle, kterého byl natočen. Někde uvnitř doufám, že jednoho krásného dne, přijde ten muž v masce a parlament bude zničen. Bohužel do té doby nás čekají patrně roky útlaku a fašistických praktik. Od „demokraticky“ zvolených vlád. Ptáte se proč? Protože toto.
  12. 4. 2010 7:28
 • Sreality - čí je to chyba?! (pohled od jinud)

  I Lupou proběhl zájem o změnu cen služeb na Srealitách. Skutečně mnoho realitních kanceláří to vidí jako problém. Mé osoby jako se to dotýká tak, že jsem jedním ze spolumajitelů firmy která Realitkám nabízí poměrně zajímavý a úspěšný systém pro jejich prezentaci na webu a s tím spojený CRM systém umožňující inzerovat (nejen) na Srealitách.
 • Červené tlačítko, až bych zvracel

  Tak stát pod taktovkou ministra Kocába (na jeho adresu, mě posledni dobou napadají jen výrazy jako, užitečný idiot, blbec a negramot, neb do čeho se vrhne to se taky zvrhne), nám servíruje úžasný prostředek, který má zaručit dětem bezpečnější internet. Tím prostředkem je červené tlačítko, udávající (anonymnymně, pochopitělně), která že ta stránka je ošklivá a nehezká. Celé je to skutečně pikantní v několika směrech.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).