Hlavní navigace

Témata označená nálepkou MySpace

 • Ještě jednou k sociální bublině

  V záplavě informací okolo Google+ by mohla zaniknout informace ohledně prodeje MySpace za 35 milionů dolarů reklamní síti Specific Media. Možná obě informace vypovídají o tom, jak se svět sociální sítí začíná měnit. V dnešní glose ponecháme (alespoň pro začátek) stranou Facebook, který se při oznámení startu Google+ nechal slyšet, že plánují něco neuvěřitelné. Zatím, ale nikdo neví co a tak nezbývá než se podívat na jiné subjekty, které na trhu sociálních sítí hrají určitou roli.
  2. 7. 2011 15:21 (aktualizováno)
 • MySpace potichu spustilo novou IM síť

  Před pár měsíci jsem zde psal o uniklé informaci, že největší komunitní portál MySpace chystá vlastního kecálka. Tehdy bylo k dispozici jen pár screenshotů, takže vlastně vůbec nebylo jasné, jak tento kecálek má vypadat a čím si má získat stávající uživatele jiných sítí. Dnes si ho už můžete stáhnout a vyzkoušet v provozu. Nemůžu říct, že mě tento počin zklamal. Nic přeborného jsem neočekával, přesto jsem se těšil, že alespoň s něčím zajímavým MySpace přijde…
  3. 6. 2006 18:08
 • MySpace vstupuje na pole kecálků

  Další významný hráč vstupuje do souboje kecálků (IM). Je jím společnost News Corp. a její nejvýznamnější internetový počin – MySpace. Pomalu zde začíná být skutečně plno – AOL, Yahoo!, Microsoft, Skype, Google a nyní i MySpace. Přitom většina sítí nabízí v zásadě to samé a je velmi obtížné vymýšlet cokoliv nového. Přesto právě MySpace má možná největší šanci ještě prorazit, možná větší než Google.
  15. 2. 2007 19:48 (aktualizováno)
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).