Hlavní navigace

Články označené nálepkou ecommerce

EET zničí českou ecommerce a affiliate podnikání

Na počátku všeho bylo kontroverzní, leč alespoň trochu opodstatněné, řešení kontroly bezhotovostního platebního styku firem a živnostníků z hlavy ministra financí Andreje Babiše (ANO). Živnostníci se proti tomuto novému zákonu staví od jeho prvopočátků. ANO slibovalo v roce 2014 před volbami „odstranění překážek pro podnikatele“ a toto je zřejmě prvním výsledkem jejich „slibu“.
7. 11. 2016 8:05 (aktualizováno) | ecommerce eet podnikání |

Rychlost je to, oč tu běží

Není to nic nového pod sluncem. Weby s rychlou odezvou, které se načtou v řádu pár vteřin jsou hodnoceny lépe snad na všech úrovních – od návštěvníků webu, přes vyhledávače až po administrátory serverů. Všichni je milují, všichni hodnotí rychlost kladně. Pro SEO je to plus, pro optimalizaci konverzního poměru je to plus.
8. 9. 2016 15:37 (aktualizováno) | ecommerce hosting Magento SEO

Najväčšie Eshopy v SR

Dal som si tú prácu a zohnal pár neverejných informácií aby som zistil ako je to s tou slovenskou jednotkou medzi eshopmi. Zistil som vsak velmi zaujimavu skutocnost, na rozdiel od CR kde dominuje Alza s dost velkym naskokom a je nasledovana mallom a kasou spolu s  obchodni-dum, v SR je situacia ovela komplikovanejsia.
24. 7. 2009 11:24 (aktualizováno) | alza E-komerce ecommerce eshopy hej martinus pixmania |