Hlavní navigace

Články označené nálepkou Vyhledávače

 • Yahoo! testuje novou homepage

  Vyhledavač Yahoo! nedávno oznámil, že testuje nový vzhled své úvodní stránky. Podle dostupných screenshotů (2) to vypadá, že se Yahoo! v případě své nové homepage vydalo cestou přibližování se k desktopovým aplikacím.
  12. 2. 2006 16:40
 • Jyxo testuje Etarget ve výsledcích vyhledávání

  Český fulltextový vyhledavač Jyxo dnes začal přidávat před přirozené výsledky vyhledávání odkazy z PPC systému Etarget. Podle informací na webu vyhledavače se jedná pouze o experiment. Až na základě týdenního testování dojde k rozhodnutí, zda placené odkazy zůstanou nebo ne.
  13. 2. 2006 10:50 (aktualizováno)
 • BMW.de ve zpravodajství na CNN

  O vyřazení webu BMW.de z indexu Googlu už toho bylo napsáno celkem dost. Co mě ale nyní zaujalo je, že o této události před malou chvílí informoval zpravodajský kanál CNN. Myslíte, že i u nás nastane doba, kdy o takových událostech uvidíme a uslyšíme v televizi?
  13. 2. 2006 10:49 (aktualizováno)
 • Google spustil site overlay v GA

  Dneska jsem se po nějaké době přihlásil do Google Analytics a byl jsem velice mile překvapen. V menu mi přibyla nová položka pyšnící se názvem site overlay (jedná se o vlastnost, která umožňuje sledovat některá data přímo v prostředí webu). Doufám, že to není nic starého a že jsem něco neprošvihnul :-)
  13. 2. 2006 10:42 (aktualizováno)
 • SEO v beloruskem internetu

  Zase neco pro ty co ctou rusky. Clanek, ktery dostal cenu za druhe misto v beloruskem konkurzu „IT Marketing Challenge 2005“ SEO a internetovy marketing v by-netu V clanku jsou zpracovana temata SEO obecnym zpusobem. Zajimavy muze byt pro kazdeho, kdo premysli nad internetovym marketingem smerem na vychod. Uvedu 1 zajimovou tabulku – podil vyhledavacu na navstevnosti beloruskych stranek…
  13. 2. 2006 10:28 (aktualizováno)
 • seo web tools

  Tento link jsem dlouho hledal. Nastroj, ktery predpovida vyvoj PageRank Google PageRank Prediction Dalsi nastroje Web Tools dnsstuff.com – overeni domeny DNS, traceroute, databaze spamu, whois, geolocation a jine nastroje web-sniffer.net – view http request and response header textalyser.net – analyza textu, pocet slov, frazi, hustota Page Rank Across Data Centers & Backlinks Live Pagerank 156 SEO Tools GoogleRanking Factors – SEO Checklist
  15. 9. 2006 16:31 (aktualizováno)
 • Google zverejnil nejcastejsi hledani v r.2005 - rok Wikipedia

  Google Zeitgeist za rok 2005 je tady. Jedine co me tam zaujalo byl obrazek oznaceny jako Year of Wiki a take obrovske mnozstvi vyhledavani ipodu na Frooglu
  13. 2. 2006 10:14 (aktualizováno)
 • Seznam dělá čistky v katalogu

  Včera jsem dostal email od Seznamu že můj web http://namobil­.loga-zvoneni.com s doplňkami pro mobilní telefony byl vyřazen z katalogu z důvodu že neobsahuje kontaktní údaje. Email od Seznamu: Dobry den, odkaz s temito udaji: URL: http://namobil­.loga-zvoneni.com Titulek: Loga-zvoneni.com Popisek: Nabídka doplňků pro mobil: loga, melodie, zvonění, barevné tapety, spořiče, java hry, videa, obrázky ro značky Nokia, LG, Motorola, Sharp, Siemens, Samsung, Sony-Ericsson, Sagem, Panasonic, Alcatel.
  13. 2. 2006 10:12 (aktualizováno)
 • Chcete vlastní "vyhledávač"?

  Tak jsem při brouzdání po scriptech narazil na php scrip na vlastní vyhledávač Sphider. Nedalo mi to vyzkoušet ho co umí a jak funguje, stáhl jsem ho do PC a chtěl zkusit na některém z free hostingů v CZ. Bohužel jsem narazil na problém se safe_mode zapnutým asi u všech zkoušených hostingů a byl jsem „nucen“ vyzkoušet ho na některém z placených.
  13. 2. 2006 10:10 (aktualizováno)
 • Jyxo zboží: experimentální sponzorovaný odkaz

  Vyhledavač Jyxo začal do výsledků vyhledávání ve zboží přidávat na přední pozice položky, které nesou označení „Experimentální sponzorovaný odkaz“. Uvidíme, co z toho vznikne a jaké budou ceny (momentálně jsem nenašel žádné informace o podmínkách).
  13. 2. 2006 10:09 (aktualizováno)