Hlavní navigace

Webdev - vo webu vjecně - Články označené nálepkou Webdesign

Sreality - čí je to chyba?! (pohled od jinud)

I Lupou proběhl zájem o změnu cen služeb na Srealitách. Skutečně mnoho realitních kanceláří to vidí jako problém. Mé osoby jako se to dotýká tak, že jsem jedním ze spolumajitelů firmy která Realitkám nabízí poměrně zajímavý a úspěšný systém pro jejich prezentaci na webu a s tím spojený CRM systém umožňující inzerovat (nejen) na Srealitách.

GDD - Google Developer Day 2009 ohlednutí

Malé ohlédnutí za proběhlou akcí (GDD). Chtě nechtě musím srovnávat s ročníkem 2008. Co se týká obsahu přednášek jsem spokojený. I když před rokem to bylo lepší. Hlavně poutavější. Ohledně organizace, není co vytknout. Ta byla zvládnutá dobře. Jen ten ročník 2008 byl celkově zábavnější, možná je to jen pocit, ale byl.

Nefachčí Gmail

Už dobře hodinu nefunguje Gmail a to ani na vlastní doméně. Copak se asi děje? Najde se nějaký chytrák co poradí přejít na MS Live mail? Bo jak se ta sranda jmenuje? 13:35 – Gmail už je v provozu! Teď ještě vědět proč to bylo, zatím to Google na sebe neprásknul!

Google developer day byl bezva...

.. byl bezva, byl bezva a ještě jednou byl bezva. Přednášky byly zajímavé, škoda, že jsem nestihl všechny. Což bohužel nešlo, neb jsem jen jedna osoba a neumím se rozdělit na 4. Proti WebExpu to bylo rozhodne zajímavější. Přednášky byly dobře zvládnuté a nikdo nevyprávěl o tom jak syncovat telefon s Outlookem. Což pokládám za jednoznačný klad.

Weby úplnych amaterů!

Jak asi vypadají stránky lidí jež je používají jen k jednomu účelu? K informování o svém koníčku, nebo prostě k propagovaní své oblíbené činnosti. Jak vypadají weby lidí kteří jsou vlastně totální amtéři? Hledal jsem a našel jsem skupinu lidí, která nejspíš nemá s webem nic společného. Tedy v základu. Tihl elidé mají svoje webové stránky a povětšinou používají různé polotovary, jako řešení pro svoje potřeby. O jaké lidi se jedná (ne, nebojtese není to svaz vetešníků)…
3. 4. 2007 9:54

Katastrofy... ale jistě jen víc a houšť!

Nebudu nikoho týrat a rovnou řeknu, že v podstatě ne! Z hlediska tvorby webu nebo spíše webů, je to pořád stejné. Všichni tvoří stránky podle objednávky a nikdo nepřichází s něčím inovativním… přesněji s nějakým novým modelem. Všichni prodávají to co mají (v některých případech to co poruznu ukradli ;-) a nakonec je výsledek … víc než sporný! Rád bych řekl bude líp, jenže nejspíš nebude. Web je zasažený vlnou „BETA“ verzí. Nakonec rádoby čerstvý závan server megablog.cz, je jako dostat drátem do
2. 4. 2007 15:14 (aktualizováno)