Hlavní navigace

Webdev - vo webu vjecně

 • Debilní Gmail

  Mám Gmail rád používám ho spolu s Androidem v telefonu. Jenže narazil jsem na zcela nelogický problém. Chtěl jsem ho nastavit drahé polovičce. S tím, že si bude stahovat poštu, z jiného účtu právě do Gmailu. Z této schránky chodí hodně SPAMU, označený je jednoznačně jako SPAM přímo v předmětu zprávy. Gmail ho důsledně odmítá filtrovat jako spam.
 • Tak je konec pochybností o WTC, Usama je z toho venku!

  Na blogu Idnes vyšel článek Jana Zemana: http://janzeman­.blog.idnes.cz/c/79376/­Historicky-prulom-vybusnina-super-termit-nalezena-v-troskach-z-WTC.html Zabývá se vědeckou prací zkoumající prach z trosek WTC. Pokud nám bylo neustále tvrzeno, že všechny tři budovy WTC, se rozhodli spadnout díky požárům (i když to tak nevypadlo), letadlům a palačinkovým efektů (fyzikální blábolení). Pokud nám bylo tvrzeno, že za to může Taliban, Al-Kajda (či co), Usama-Bin Ladin nebo stará Kadrnošková…
 • Návrat idiota!

  Goebbels říkal: „Tisíc krát opakovaná lež se stává pravdou“. Tuším že Radim Uzel mužům radí: „Zatloukat, zatloukat, zatloukat“. Leckterý idiot si to vysvětluje po svém Idiot si vždycky říká jak jsou ti kolem hloupí protože… protože cokoliv (mají rozsvícená světla, nekradou CMS a nepadají za jízdy z kola).
  16. 4. 2009 21:12 (aktualizováno)
 • Žena-in aneb jak se to nemá dělat!

  Žil byl komunitní server Žena-in.cz, měl svou stálou návštěvnost a jako většina menších komunitních serverů, žil hlavně toho, že se tam čtenářky vracejí. Některé i po řadu let a řeší tam své problémy, více či méně veřejně, jsou zvyklé na svůj styl práce a svůj komfort, je pochopitelné, že je nezajímá jak to řeší provozovatel serveru, ale funkčně mají to co chtějí a jsou vlastně šťastné. Občas přilákají kamarádku a takovéto status quo umožňuje slušně vydělat na reklamně.
  8. 4. 2009 20:12 (aktualizováno)
 • Diky bohu za krizi a nebo možná super dík!

  Všimli jste si jak se pod zaminkou krize dělají škrty, šetří se, propouští a přestalo se vydělávat? Říkáte si kde se to vzalo? Jak je možné, že mám krizi sotva pul roku a firmy provařili bez mrknutí oka stovky milionů? Je to divné? Ale není. Je to naopak prosté. Krize tu je to je fakt, jenže krize byla nutná. Kapitalismus je založený na neustálém růstu. Firma (stát), který nevykazuje růst (HDP, příjem a kdesi cosi) musí časem zajít protože ti co rostou ho přerostou. Tady je ovšem ten problém…
 • Nefachčí Gmail

  Už dobře hodinu nefunguje Gmail a to ani na vlastní doméně. Copak se asi děje? Najde se nějaký chytrák co poradí přejít na MS Live mail? Bo jak se ta sranda jmenuje? 13:35 – Gmail už je v provozu! Teď ještě vědět proč to bylo, zatím to Google na sebe neprásknul!
 • Active24 - nekompetence, neschopnost prostě hrůza!

  Do nedávna jsem celkem rád nakupoval domény na www.domeny.cz (pohodlný obchod). Domeny.cz patří společnosti Active24, která provozuje web a administrační rozhraní právě pro tyto domény na webu: www.active24.cz V pátek (minulý týden ;-) jsem se rozhodl nastavit gmail jako výchozí mailovou službu, už jsem to několikrát zkoušel u domény registrované jinde a vše bylo otázkou několika hodin (přesněji cca 30 minut).
 • Tak jsem se podíval na server Justice 2009

  Dal jsem si zobrazit zdroják a musím říct stránky zjevně dělal profík! V HTML a Javascript kódu jsou například úžasné komentáře. /---pre /* automaticky generovany soubor … nesahat! */ \--- /---pre /* aichi: nastaveni stylu pro aktivni cestu v menu, jak se ma zobrazovat se da \--- /---pre predefinovat, generovani radsi nemenit :-) */ \---
  8. 1. 2009 12:59 (aktualizováno)
 • YouTube - aneb co nám neřekli

  To jsem takhle v sobotu opravoval něco u přítelčiny sestry na počítači. A říkám si je tu ticho něco si pustím. V hlavě se vynořila melodická píseň od Blink 182 – „All the small things“ No jen zkuste odkaz. Rázem jsem zjistil, že si videoklip nepustím. V mojí zemi (a že to tak nebejvalo) nemám nárok. Trošku mi uníká pointa, co tím chtěl básník říci? To zase budou harnice a ostnaté dráty? Tentokrat na internetu?
 • Google developer day byl bezva...

  .. byl bezva, byl bezva a ještě jednou byl bezva. Přednášky byly zajímavé, škoda, že jsem nestihl všechny. Což bohužel nešlo, neb jsem jen jedna osoba a neumím se rozdělit na 4. Proti WebExpu to bylo rozhodne zajímavější. Přednášky byly dobře zvládnuté a nikdo nevyprávěl o tom jak syncovat telefon s Outlookem. Což pokládám za jednoznačný klad.