Hlavní navigace

Názor ke článku Chcete zrychlit počítač? Pozor na osobní údaje! od Petr - V žádném případě nedoporučuji použít chytrákem zmíněný zastaralý,...

  • 26. 10. 2012 1:28

    Petr (neregistrovaný)

    V žádném případě nedoporučuji použít chytrákem zmíněný zastaralý, dnes již dávno překonaný CCleaner. Vymaže Vám i to, co nechcete. Ze starších programů (když už), byl lepší a především spolehlivější RegCleaner. Ten neodstranil nikdy to, co neměl.
    Pokud ale mohu (nejen z vlastní zkušenosti) poradit opravdu dobré programy, které skutečně znatelně zrychlí Váš počítač, pak pouze a jen následující: TuneUp Utilities 2013, který je špičkový, nikdy neodstraní co nemá a slabších počítačů s RAM 1,0 GB viditelně zaznamenáte zrychlení! Sám ho používám již od verze 2011! Dále mohu doporučit Wise PC Engineer, a nejlépe jeho nástupce - nejnovější Wise Care 365. V každém případě pro plné využití všech uvedených programů je nutná plná verze, to znamená připravte si nějakou tu stovku. Nejsou drahé a opravdu se vyplatí! Všechny tyto programy nastavíte (dle Vašich potřeb) a dále pak již naprosto sami v průměru každý třetí den počítač sami pročistí a optimalizují.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).