Hlavní navigace

Zprávičkářův blog - Články označené nálepkou Dění na internetu

 • Domény s diakritikou ano či ne?

  Domény s diakritikou ano či ne? Říkám jednoznačné ne. Internet je už příliš masová záležitost a některé věci se zakořenily tak hluboko, že jejich změny budou v běžném životě způsobovat jenom problémy. Veřejnost se naučila vyslovovat např. českátelevize.cz a do prohlížeče automaticky zadávat ceskatelevize.cz. Pokud na ceskatelevize.cz a českatelevize.cz bude odlišný obsah, bude to problém…
  22. 5. 2008 10:39
 • Přeceňují české e-shopy své schopnosti?

  Pryč jsou ty časy, kdy jsem byl okouzlen rychlostí nakupování po internetu. V posledních měsících se mi zdá, že některé české e-shopy přeceňují své schopnosti a to ve smyslu rychlosti uspokojování objednávek. To, že nějaké zboží mají v nabídce, ještě neznamená, že jsou schopni jej sehnat a dodat. Nevím, jestli je to tím, že si objednávám stále exotičtější výrobky nebo tím, že se mé nároky na rychlost vyřízení objednávky zvyšují a nebo prostě jen vybírám špatné e-shopy.
  22. 5. 2008 0:39 (aktualizováno)
 • Don Salluste kupuje Yahoo

  Na Lupě vás pravidelně informujeme o vývoji námluv Yahoo a Microsoftu a myslím, že není třeba rekapitulovat dění z posledních týdnů a především z posledního víkendu a následné odezvy z různých stran. Michal Černý se domnívá, že Microsoft pohořel. Já si myslím, že na vyhlašování vítězů nebo poražených je po prvním poločase bitvy o Yahoo proklatě brzy.
  7. 5. 2008 13:19
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).