Hlavní navigace

Občasník společnosti BENETA.cz - Články označené nálepkou OpenMeeting.biz

Poslední čtvrtek v srpnu: ráno OpenCoffee, večer OpenMeeting

Zkušenosti z testování webových aplikací budeme probírat v pražském Skype na OpenMeetingu (web | Facebook). Tlachy nejen ze světa IT a světa uživatelského testování webů se dozvíte ráno na OpenCoffee (web | facebook). Open čtvrtek je vždy poslední čtvrtek v měsíci, tentokrát tedy již 26. srpna.
20. 8. 2010 13:22

Tento čtvrtek: WebSales OpenCoffee a OpenMeeting na téma HA hosting

Možnosti řešení vysoké dostupnosti webových aplikací (cloudy, clustery aj.) budeme probírat v Microsoftu od 17:00 na OpenMeetingu (web | Facebook). Rady jak lépe a více prodávat přes internet se dozvíte od 9:00 na OpenCoffee v malostranském Starbucks (web | facebook). PS: další OpenMeeting bude 26.8. ve spolupráci se společnosti SKYPE na téma Testování webových aplikací (Facebook).
23. 6. 2010 13:51

Jak podniková architektura (EA) přináší nadhled nad firemním IT

Myslí si Vaši zaměstnanci, že v IT oddělení pracuje parta podivných introvertů a ajtíci si zase stěžují, že je nemožné získat od businessu rozumné zadání? Níže uvedené pojmy jsou o tom, jak změnit a učinit z IT nástroj, který bude efektivně podporovat Váš business: Enterprise Architecture, Business Architecture, IT Architecture, Solution Architecture, Portfolio Management. Maturity Assessment, IT – Business alignment.
20. 10. 2009 11:00 (aktualizováno)

OpenMeeting: Nebojte se podnikové architektury

K čemu je podniková architektura (Enterprise Architecture) a co může firmě přinést? Odpověď Vám dá nejbližší OpenMeeting 29. 10. 09: www.openmeetin­g.biz/udalosti-akce/nebojte-se-podnikove-architektury

OpenMeeting na téma verzovací systémy ve čtvrtek 27.8.

Poslední prázdninový čtvrtek od 17:30 zabrousíme do historie verzovacích systémů, posoudíme současnost a možná i předpovíme jejich budoucnost. Budeme si popovídat o SVN, GITu i Mercurialu, vyslechneme si zkušenosti od těch co měnili nedávno i od těch, kteří měli na starost změnu workflow a souvisejících činností ve velkých firmách.
22. 8. 2009 13:28 (aktualizováno)

OpenMeeting 30.4. na téma Silverlight (a Flash/Flex)

Poslední čtvrtek v měsíci je již tradičně ve stylu Open. Ráno se tak můžete zdarma nasnídat a poznat pár nových tváří z IT, marketingu, HR a médií ve Starbucks (via www.opencoffe­e.cz). Večer na OpenMeetingu můžete pro změnu poznat evangelisty z Microsoftu, Adobe a dalších firem a poznat to nejlepší ze Silverlightu a Flashe/Flexu. To vše okořeněné vysvětlením vývoje v PHP pro Silverlight a nakonec dochucené diskuzí a networkingem.

OpenMeeting workshop - Právo v oblasti duševního vlastnictví

Prodává či pronajímá vaše firma software? Jste programátor zaměstnanec? Přijďte si poslechnout a prodiskutovat časté chyby a zkušenosti z oblasti autorského práva s Josefem Aujezdským z eAdvokacie.cz a ostatními účastníky workshopu. Kdy: 27. 11. od 17:30 Kde: Praha Registrace (zdarma): www.openmeetin­g.biz/udalosti-akce/chcete-se-pridat
3. 11. 2008 9:48

Vyhrajte VIP vstupenky na WebExpo 2008

Věnujeme dvě VIP vstupenky tomu, kdo jako první a sedmý vloží komentář k tomuto článku. Jde zřejmě o poslední legální způsob jak se k nabídce cca 60ti přednášek dostat, jelikož registrace je již z kapacitních důvodů uzavřena. Pokud nevyhrajete, nebuďte smutní, mám pro Vás např. tyto alternativy (vše zdarma)…

OpenMeeting na téma: Reálné využití virtuálních světů (např. SecondLife)

Pro téma nejbližšího workshopu neformálního sdružení OpenMeeting.biz nás inspirovaly jednak první narozeniny českého SecondLife města Bohemia (což je vhodný čas na rekapitulaci), ale zejména několik článků zveřejněných v poslední době, které se neshodnou na tom, k čemu je vlastně nějaký virtuální svět dobrý.
10. 10. 2008 16:31 (aktualizováno)

OpenMeeting on Rails - již tento čtvrtek 26.2.

Již tento čtvrtek večer se koná další schůzka z cyklu OpenMeeting, tentokrát zaměřená na představení vývojového procesu a výhod i nevýhod Ruby on Rails. Máme ještě šest míst, proto pokud máte ve čtvrtek od 17:45 volno a zajímají vás praktické zkušenosti z nasazení, přihlaste se a přijďte. Přesnější program a další informace včetně postupu přihlášení viz www.openmeetin­g.biz/udalosti-akce/openmeeting-ruby-on-rails.
26. 2. 2008 11:44