Hlavní navigace

iPhone-3Gs.cz - 67 článků za 3 týdny

1. 7. 2009 2:42 (aktualizováno) Tomáš Kapler

Na webu iPhone 3Gs bylo vytvořeno od jeho založení zatím 67 článků, kromě asi tří z nich se všechny týkají výlučně iPhone 3Gs případně nového iPhone OS 3.0 a jeho aplikací (kterákoliv česká konkurence nemá ani desetinu z tohoto množství). Ale jenom kvantita není podstatná, důležitá je i kvalita, dovolím si shrnout červnové výsledky.

Tak předně server se potýkal dlouhou dobu s tím, že Seznam někdy od 5. června neprováděl aktualizace své databáze, tzn. žádné nové stránky žádného českého serveru nebyly za tu dobu přidány. Konečně až tuto neděli byl Seznam dance proveden, takže konečně přichází i návštěvníci z tohoto zdroje (jsa první na nedůležitější KW).

Do té doby jsem mohl spoléhat jen na návštěvy z Google (mimochodem již po týdnu jsem to dotáhl na PR 4) a jiných odkazů, i tak jsem se dostal k číslu okolo 500 unikátních návštěvníků denně, většina čtenářů se pravidelně vrací.

Poslední článek je informace o nové (beta) verzi iPhone OS 3.1, nejpopulárnější články (od nejnovějšího) byly

  1. Doom Resurrection pro iPhone ke stažení na AppStore
  2. Quake, Quake 2, Quake 3, Rage, Wolfenstein a Doom pro iPhone
  3. Pikoprojektor pro iPhone / iPod
  4. První úspěch Find my iPhone v lokalizaci zloděje
  5. iPhone GPS navigace Navigon MobileNavigator v Praze a srovnání s Navigon 7210
  6. Kvalita fotoaparátu Apple iPhone 3Gs
  7. Data tethering na iPhone (3G + 3G s) s OS 3.0
  8. 100 nových funkcí iPhone OS 3.0

Zcela nejvíce návštěv má Upozornění na podvodný prodej iPhone 3Gs v ČR, to ovšem proto, že na něj vedu speciální kampaň, protože mě prakticky těhle podvodníků neskutečně štvou.

V tuto chvíli nejsou na webu žádné reklamy, ne že bych se jich stranil (viz Reklama na iPhone-3Gs.cz), ale nepřišla žádná zajímavá nabídka. Nechci tam propagovat nesmysly, to raději tu doménu i s obsahem prodám nějakému prodejci iphone či mobilnímu operátorovi. Jinak je v plánu pokračovat minimálně až do uvedení iPhone 3Gs v ČR, což by mělo být zhruba za 3 týdny.

Sdílet