Hlavní navigace

Kandidáti na prezidenta USA mají blog

20. 7. 2007 3:33 (aktualizováno) Tomáš Kapler

V USA je v plném proudu prezidentská kampaň pro rok 2008 a 11 z 12 prezi­dentských kandidátů které jsem kontroloval má svůj vlastní blog. Někteří přísně politicko agitační, jiní i s rodinnými příběhy, někteří mají neosobní blog pro celou kampaň

Mitt Romney – http://fivebrot­hers.mittromne­y.com/
Joe Bidden – http://blog.jo­ebiden.com/
Sam Brownback – http://www.sam­brownback.goin­gon.com/
McCain – http://www.joh­nmccain.com/Blog/ě
Chriss Dodd – http://chrisdod­d.com/blog
Hillary Clinton – http://www.hi­llaryclinton.com/blog/
John Edwards – http://blog.joh­nedwards.com/
Mike Huckabee – http://www.ex­plorehuckabee­.com/index.cfm?fu­seaction=Blog­s.Home
Barack Obama – http://fivebrot­hers.mittromne­y.com/
Bill Richardson – http://action­.richardsonfor­president.com/pa­ge/community/grou­p/Headquarters
Fred Thomson – http://fredfi­le.imwithfred­.com/

Zklamal jen Rob Giuliani (ano, ten co dostával velké jablko z problémů po 9/11), ale zas má profesionálně dobře udělaný web http://www.jo­inrudy2008.com/ (i když mi na první pohled přijde spíše jako web nějaké chemičky)

V Česku budou volit budou námi vybraní zástupci, a tak přesto že se volby budou konat dříve, tak se žádný uchazeč zatím nijak ani nepředstavil, pakliže za to nepokládáme jedno koktavé prohlášení v radiové stanici (a samozřejmě status quo u současného prezidenta). Ostatně pravomoci nulové, takže co by asi takový prezident měl říkat.

Jsem ovšem optimista, takže doufám, že jestli se nebude kandidát shánět opět týden před hlasováním, tak nám možná sdělí předem i svůj názor na globální oteplování, Evropskou Unii, výměnu žárovek na Hradě a podobné klíčové otázky. Rád bych věděl, jestli mnou volení zástupci totiž volí někoho, kdo se mi názorově blíží.

Sdílet