Jak se zdá, tak otázka anonymního přístupu na internet se aktuálně dostala do středu zájmu. Minimálně se na jejím zopdpovězení zřejmě dá vydělat docela dosti peněz. Což je ovšem odvislé od schopnosti držet slovo jistých celebrit a vlastní schopnosti sehnat si bílého koně.
Pokud věříte v prvé, tak asi nejste příčetní. Ti co disponují druhým jsou zase schopni v naší ekonomice dosahovat vyšších zisků než jednoho miliónu. Což ovšem zákonitě vede k otázce komu je určen miliónový richter easy made kit. Pravděpodobně široké mase lidí. Čím více jím bude disponovat (nejlépe když se to čirou náhodou provalí někde na DC++), tím méně bude jeho nalezení kdekoliv možné hodnotit jako důkaz. To je sympaticky jasná úvaha hodná rozumně uvažujícího myšlení (což druhá strana po hříchu nepředvedla) a jako taková si zaslouží odměnu. Proto zde podám pár klíčových slov: změněná MAC adresa wifi karty, nezabezpečený domácí wifi router, jednorázově nainstalovaný operační systém, temná noc se zaparkovaným autem na cizím sídlišti. Spojte to vhodně dohromady, odešlete na danou emailovou adresu a čekejte. Pokud se vám ozvou, tak se hřejte pocitem, že jste udělali něco pro dotace pražských divadel.
Pro nováčky si dovolím doplnit několik dalších klíčových slov: aircrack-ng (na windows s ovladači od wildpackets), mac address changer z codeproject.net, cain z oxid.it, za pár minut je hotovo. A nebo to jde i jednodušeji, třeba anonymouse, cproxy, vpn hosting, http tunnel, steganos, atd, ale tam už to je i o důvěře provozovateli.
Přečteno 54 869×
Přečteno 54 750×
Přečteno 52 643×
Přečteno 52 276×
Přečteno 52 104×