Hlavní navigace

Eurotel a doklady na DobijGo

13. 2. 2006 10:14 (aktualizováno) php

Používám Eurotel službu GO, tedy předplacenou kartu. Telefon si dobíjím přes internetovou banku GE. Protože se blíží závěr roku, napadlo mne: Zajdeš si do Eurotelu, ať ti na to dají doklady, dobrých sedm tisícovek do odpočtu daňového základu.

1. Eurotel – first contact: Zlín Carrefour

Po prvním podezřívavém pohledu co to vlastně po něm chci, a prvním odmítnutí, že to není možné, se prodavač/nabízeč milostivě přesunul od nabízecího pultu k počítačovému stolku. Převzal si ode mne telefon, kde jsem mu nalistoval SMS s číslem daňového dokladu. „Ve výpisu jsem našel jedno dobíjení z nějakého Sazkového terminálu za 500“. No nic. Ne, nejde to. Co už taky…

Mezihra: na webu Eurotelu jsem o službě DobijGo nějakou zmínku našel, vybaven tímto cárem papíru jsem se vybral do jiné prodejny Eurotelu.

2. Eurotel II – Člověk za přepážkou na zlínském Eurotelu nebyl ani ochotnější, ani znalejší. Já jsem však zůstával jako skála. Doklady mi můžete vytisknout, tak mi je prosím vytiskněte. Človíček po chvilce přemlouvání nakonec zavolal na podporu, kde mu téměř vše vysvětlili. Doklady za tři měsíce jsem měl na stole. „A není to málo?“ zeptal se prosťáček na straně zákazníka. „To je všecho, víc toho tady nemám“ odvětil prodavač/nabízeč. „A co takhle znovu zkusit zavolat na podporu?“ vece trpělivý zákazník. Nápad s podporu se prodavači zalíbil, a již během nekolika málo minut jsem měl na stole doklady za celý rok. Se slzami v očích jsem se loučil s tímto statečným jinochem a s povděkem hleděl na zářící logo Eurotelu u východu z prodejny.

Sdílet

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).