Hlavní navigace

Martin@Lupa - Témata označená nálepkou Affiliate

 • Affiliate programy na českém Internetu (3.)

  I dnes se v našem povídání o affiliate programech na českém Internetu podíváme na provizní systém, který bychom opět mohli zařadit do oblasti cestování a online prodeje zájezdů. Konkrétně se budeme bavit o provizním systému od společnosti NetTravel.cz, provozovatele stejnojmenného serveru, na kterém naleznete nabídku zájezdů od desítek českých cestovních kanceláří.
  18. 4. 2006 14:00 (aktualizováno)
 • Affiliate programy na českém Internetu (2.)

  V minulém díle jsem sliboval, že články o affiliate programech budou vycházet zhruba jednou týdně. Dnes udělám výjimku, mám chuť zase něco napsat, tak proč ne… doufám, že mi to odpustíte. V článku, který právě čtete, bych Vás chtěl upozornit na další zajímavý provizní systém spadající do oblasti cestování, přesněji řečeno do oblasti online prodeje letenek.
  18. 4. 2006 14:00 (aktualizováno)
 • Affiliate programy na českém Internetu (1.)

  Na českém Internetu můžeme najít celou řadu partnerských (affiliate) programů, které vyplácejí provize za obchody realizované přes web zprostředkovatele. V následující sérii několika článků, které budou zhruba jednou týdně vycházet tady u mně na Lupě, bych se chtěl právě těmto programům věnovat, přinášet tipy na ty zajímavé a podělit se s Vámi o vlastní zkušenosti.
  18. 4. 2006 14:00 (aktualizováno)
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).