Hlavní navigace

Webhosting zdarma na jeden rok u banan.cz v akci alfacomp.cz

23. 6. 2008 10:03 (aktualizováno) informatik

Chci si koupit nový LCD panel a tak brouzdám různými e-shopy a pročítám a porovnávám… Zaujala mne akce společnosti Alfa computer, kde píšou, že ke každé objednávce nad 2000,–Kč včetně DPH získáte možnost využívat webhostingové služby Banan.cz pro vaši doménu až na jeden rok zdarma.

Ach jo. Na první pohled velmi lákavé, že? Proč ale zrovna Banan.cz?! :-( Proč tuhle akci nemohli udělat s jinou společností??? Internet je plný úžasných referencí na banány a tady na Lupě asi už každý viděl v diskusi nějaký ten spam made by Banan.cz. No, nadšení mne docela opustilo. Ještě musím zmínit fakt, že akce je omezena počtem slevových kupónů, takže pokud se v brzké době rozhodnu LCD u Alfa computer zakoupit, třeba pro mne už žádný slevový kupón nezbyde a já tak budu ušetřen rozhodování – vzít zdarma webhosting na jeden rok (který potřebuju do konce měsíce někde zřídit) a vystavit se případným rozmanitým problémům nebo si řádně zaplatit u jiné společnosti a být relativně spokojen? ;-)

Osobní zkušenosti s Banan.cz nemám, proto nechci tvrdit, že u nich někdo nemůže být spokojen. Podle referencí na netu se ale spíše přikláním k frázi nebrat ani zadarmo.

banan.jpg

Sdílet