Hlavní navigace

Webhosting zdarma pro zajímavý projekt, klidně i na Ruby

20. 9. 2007 15:48 (aktualizováno) Jan Horna

K tomuto kroku mě inspiroval Marek Prokop se svou nabídkou reklamy zdarma. Já nabízím zdarma webhosting, konkrétně se jedná o variantu Tex-Mex 1.

Provozujete-li (nebo se chystáte provozovat) zajímavý projekt, nejlépe s nálepkou Web 2.0, který je určen pro globální publikum a tudíž obsahuje anglickou jazykovou mutaci, můžete získat hosting pro svou aplikaci zcela zdarma. V případě zájmu mě prosím kontaktujte a přiložte URL stávajícího projektu nebo jeho stručný popis, klidně i obojí. Na oplátku požaduji pouze zpětný odkaz v zápatí vašeho webu.

Je možné využít všech běžných hostingových technologií, tedy převážně těch běžících na operačním systému Linux a na platformě Windows. Hostingový systém navíc také nově podporuje Ruby on Rails aplikace. Jako aplikační server se využívá webový server LiteSpeed. Každá RoR aplikace může využívat dva „rails“ procesy běžící na webových serverech LiteSpeed. Jeden proces má přitom k dispozici 64 MB paměti. Za vyšší příplatek (týká se standardního placeného hostingu) lze využívat i další varianty RoR hostingu, buď program se 4 procesy nebo variantu s 8 procesy, každý proces má vždy alokováno 64 MB paměti.

Nabídka hostingu zdarma není, aspoň prozatím, časově omezena. Jsem zvědav na vaše reakce a ukázky Web 2.0 projektů :-)

Sdílet

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).