Hlavní navigace

Pár momentů z předávání Křišťálové Lupy 2007

27. 11. 2007 0:26 vir

Nejvtipnější asi bylo, když shodou okolností vyplynulo, že iDnes.cz opisuje od Super.cz. Paní ze Supru se přiznala, že udělala v textu o těhotenství Dary Rolins chybu – místo toho, aby Dara byla v desátém týdnu těhotenství, objevilo se na webu, že je v desátém měsíci. Tenhle slajd se při předávání na plátně promítal. Ovšem podobný slajd, tentokrát z iDnes.cz, se promítal také a vzhledem k tomu, že autorství původně chybné informace bylo vzhledem k přiznání „suprové“ autorky nesporné, bylo jasné, že někdo v iDnes.cz opisoval – a neopatrně i s nesmyslem. Proti takovému důkazu nebylo odvolání. Opravdu zábavné, když se tohle stane „nejdůvěryhod­nějšímu zpravodajství na webu“ :)

Ester Janečková promine, ale naživo je stokrát sympatičtější než v pořadu Pošta pro tebe. Dámy vůbec byly milým zpestřením maskulinního pódia, ačkoliv dvě třetiny českého zastoupení Googlu nastoupily k přebírání s nepovolenou výhodou početní převahy.

Kouzelný byl Jiří Pavlín z Rodina.cz, který se podíval na plátno za sebou, přičemž se logicky otočil zády k publiku. Takto ovšem setrval prakticky po celou dobu svého pobytu na pódiu a z tohoto postoje se snažil mluvit do mikrofonu. S elegantně vykroucenou hlavou se jen marně namáhal, aby byl slyšet – až dokud ho Jakub Železný „neusměrnil“ a nedonutil, aby se postavil přímo před mikrofon. Inu, ne každý ví, jak se pracuje s publikem.

Známá dvojka Fuka-Baldýnský tentokrát Anticenu místo právoplatného majitele převzala legálně – letos ji od pořadatelů dostala rovnou, zatímco vloni si ji musela ukrást. Na pódium oba nastoupili celkem samozřejmě a vlastně bez vyzvání. Určitě je takhle ve správných rukou.

Kapitolou samou pro sebe byl Zelený Raoul, kterého doprovodil J. X. Doležal. Komiksová postavička z Reflexu se na pódiu přiznala, že je jí vedro a že se jí chce na záchod, takže by bylo radno spěchat s předáváním. Ovšem na to, aby zástupkyni serveru Super.cz udělala z prstů výmluvné véčko nad hlavou, jí čas zbyl. Ušetřen nezůstal ani Jakub Železný. Co byste taky chtěli od mimozemšťana. Ale na písničky od Buty poskakovat dovede docela schopně.

Sdílet