Hlavní navigace

Martin@Lupa - Články označené nálepkou Vyhledávače

 • Yahoo! testuje novou homepage

  Vyhledavač Yahoo! nedávno oznámil, že testuje nový vzhled své úvodní stránky. Podle dostupných screenshotů (2) to vypadá, že se Yahoo! v případě své nové homepage vydalo cestou přibližování se k desktopovým aplikacím.
  12. 2. 2006 16:40
 • Jyxo testuje Etarget ve výsledcích vyhledávání

  Český fulltextový vyhledavač Jyxo dnes začal přidávat před přirozené výsledky vyhledávání odkazy z PPC systému Etarget. Podle informací na webu vyhledavače se jedná pouze o experiment. Až na základě týdenního testování dojde k rozhodnutí, zda placené odkazy zůstanou nebo ne.
  13. 2. 2006 10:50 (aktualizováno)
 • BMW.de ve zpravodajství na CNN

  O vyřazení webu BMW.de z indexu Googlu už toho bylo napsáno celkem dost. Co mě ale nyní zaujalo je, že o této události před malou chvílí informoval zpravodajský kanál CNN. Myslíte, že i u nás nastane doba, kdy o takových událostech uvidíme a uslyšíme v televizi?
  13. 2. 2006 10:49 (aktualizováno)
 • Google spustil site overlay v GA

  Dneska jsem se po nějaké době přihlásil do Google Analytics a byl jsem velice mile překvapen. V menu mi přibyla nová položka pyšnící se názvem site overlay (jedná se o vlastnost, která umožňuje sledovat některá data přímo v prostředí webu). Doufám, že to není nic starého a že jsem něco neprošvihnul :-)
  13. 2. 2006 10:42 (aktualizováno)
 • Jyxo zboží: experimentální sponzorovaný odkaz

  Vyhledavač Jyxo začal do výsledků vyhledávání ve zboží přidávat na přední pozice položky, které nesou označení „Experimentální sponzorovaný odkaz“. Uvidíme, co z toho vznikne a jaké budou ceny (momentálně jsem nenašel žádné informace o podmínkách).
  13. 2. 2006 10:09 (aktualizováno)
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).