Hlavní navigace

Vlákno názorů ke článku Mac OS X Snow Leopard nebo Windows 7? od SEO & Reklama na Internetu - [22] příspěvky nemažu nikdy, vyjma příspěvků obsahující jen...

 • 16. 11. 2009 20:03

  SEO & Reklama na Internetu (neregistrovaný)

  [22] příspěvky nemažu nikdy, vyjma příspěvků obsahující jen nějaké urážky a spamy. Jak jsem psal, o Win se postarat umím, ale prostě po 15 letech co to dělám už mě to příliš nebaví a nevím proč to musím dělat, když lidi co mají jablíčka takové problémy nikdy neměli a nemají. Nemám problém si programy koupit, ale musím vědět, že dělají co mají, perfektně, intuitivně a nedělají nic víc. Nechci na ořezávání obrázků používat photoshop. Nejlepší zkušenosti jsem měl s Corel Paint Shop Pro, ale na mých 64 bitových Windows 7 nefunguje.
  [23] aha, tady někde zřejmě článek nečetl a reaguje podle titulku. Ach jo. Jde právě o nový stroj. Hardware je v dnešní době celkem nepodstatný, resp. hraje roli jen peněženka a design. Takže příští stroj budu vybírat právě podle operačního systému

 • 5. 4. 2013 20:48

  admin (neregistrovaný)

  To niemniej nie finisz, ponieważ i papierosy, i liquidy, i cała reszta musi być też nabywana w sklepach sprawdzonych i godnych zaufania, tym bardziej że oferty z wyżej przedstawionymi są niezwykle popularne, dlatego istnieje niebezpieczeństwo, że będziemy mieli styczność z mataczami, którzy pragnęliby na naszej nieznajomości tego tematu i naiwności zarobić.
  e-papierosy
  e-papierosy
  Aby takich przypadków zaś uniknąć, wręcz nieodłącznym jest staranne zapoznanie się z tą tematyką, najbardziej interesującymi sklepami i najciekawszymi ofertami, a to zależy już w szczególności od nas i od czasu, jaki na cały ten nabytek mamy zamiar poświęcić we własnym zakresie.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).