Hlavní navigace

Vlákno názorů ke článku Google vs. Čína (jak to vidím já) od Mr.Slider - Mnoho běžných uživatelů počítačů o celém tomto neví....

 • 15. 1. 2010 18:34

  Mr.Slider (neregistrovaný) 82.142.88.---

  Mnoho běžných uživatelů počítačů o celém tomto neví. Na používanost Googlu to mít vliv téměř nebude. Mě to stejně nepřesvědčí Google používat více než dnes a to ho používám zcela minimálně, vlastně téměř vůbec.

  Osobně si myslím, že Googlu to více ublíží než prospěje. Ztratí obrovský trh navíc s exponenciálním růstem. Peníze, které díky tomu neutrží, nebude moci investovat. Budou je investovat jiné firmy, které zaplní místo po Googlu. Zadavatelé reklamy z východní Asie přelijí peníze jinam než do Googlu, protože tam pro ně Google ztratí význam.

 • 5. 4. 2013 20:48

  admin (neregistrovaný) ---.neoplus.adsl.tpnet.pl

  To jednak nie koniec, ponieważ i papierosy, i liquidy, i cała reszta musi być też kupowana w sklepach wypróbowanych i wiarygodnych, tym szczególniej że oferty z wyżej wzmiankowanymi są niezwykle powszechne, wobec czego istnieje ryzyko, że zetkniemy się z oszustami, którzy pragnęliby na naszej nieświadomości i naiwności się wzbogacić.
  e-papierosy
  e-papierosy
  Aby takich sytuacji zaś się ustrzec, po prostu wymaganym jest skrzętne zapoznanie się z tą tematyką, najciekawszymi sklepami i najciekawszymi ofertami, a to jest już uzależnione głównie od nas i od czasu, jaki na cały ten nabytek mamy zamiar przeznaczyć we własnym zakresie.