Hlavní navigace

YouTube a optické patchcordy od 3M

27. 9. 2007 10:13 Vladimír Gajdoš

Co mají společného YouTube.com a optické patchcordy notabene ještě od našeho partnera 3M?

V květnu jsem umístil své první video na YouTube.com jednalo se o takzvané produktové How To – Jak na to. Náš první článek se jmenoval Youtube.com a video návody. V té době na YouTube.com moc podobně zaměřených videí nebylo, nicméně během těch 4 měsíců si řada firem uvědomila sílu tohoto nástroje a situace je jiná. Pro nás to bylo východisko z nouze, a jak se později ukázalo i velmi prozíraví krok. Díky těm to videím se informace o naší technologii dostává i mezi vás laickou veřejnost a formuje se nám tu velice liberální pohled na danou problematiku! Rozhodli jsme se, že v tomto budeme pokračovat a přineseme vám, pokud to bude v našich silách i produktová videa vlastní produkce.

Ale abych se vrátil zpátky k nastíněnému tématu YouTube.com a optické patchcordy od 3M.

YouTube mánie zasáhla i našeho Šéfa a koncem minulého týdne mi zaslal zajímavé video z jedné americké skool v El Pasu. Rik na tomto rok starém videu ukazuje, jaký může mít vliv na optickou síť kvalita použitého vlákna třeba i v patchcordech!

This is alternative content.

Na to nejde dodat nic jiného, že opravdu optické patchcordy 3M jsou extrémně kvalitní. :-D

Další informace o sortimentu a komponentech pro optické sítě a FTTx sítě najdete u autorizovaného distributora 3M firmy TELEFON spol. s r.o.

Sdílet

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).