Hlavní navigace

Veletrh AMPER v roce 2007

14. 3. 2007 10:59 (aktualizováno) Vladimír Gajdoš

Logo veletrhu AMPER

Tento rok proběhne jubilejní 15. ročník veletrhu AMPER. Veletrh zaznamenal v posledních letech veliký zájem firem z oboru elektro a telco a stal se tradičním místem setkávání obchodních partnerů a možností prezentovat připravované novinky na daný rok. 15. ročník veletrhu AMPER proběhne v termínu 27. 3. – 30. 3. 2007 tradičně na PVA Letňany Praha.

Pražský veletržní areál v Letňanech (Výstaviště PVA) se nachází v severní části Prahy při městském rychlostním silničním okruhu.

Areál poskytuje:

  • 36 000 m2 kryté výstavní plochy
  • 6 000 m2 venkovní výstavní plochy
  • 700 parkovacích míst pro vystavovatele
  • 3500 parkovacích míst pro návštěvníky

O Výstaviště PVA zde.

Nejrozměrnější expozice budou v letošním roce patřit společnostem: ABB, SCHNEIDER ELECTRIC CZ, MOELLER ELEKTROTECHNIKA, SCHMACHTL CZ, SIEMENS, RITTAL CZECH, OEZ, LEGRAND, SCHRACK ENERGIETECHNIK. Seznam vystavovatelů zde.

Doprovodný program veletrhu

Odborné semináře, konference, soutěži o nejpřínosnější exponát veletrhu, společenská a obchodní setkání i pozvání významných osobností, to jsou jen vybrané body doprovodného veletržního dění v roce 2007. V rámci jubilejního 15. ročníku veletrhu se všichni mohou těšit na řadu přínosných a vysoce odborných událostí, které jsou pořádány ve spolupráci s vystavovateli a mediálními partnery. Informace o doprovodném programu najdete zde.

Na závěr už jen přidám seznam nomenklatur na jubilejním 15. veletrhu AMPER 2007.

Všem přeji příjemný zážitek a těším se na setkání.

Zdroj:

Kompletní informace o veletrhu AMPER.

Sdílet

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).