Hlavní navigace

Legendy internetové scény - proč utíkají z Prahy?

24. 6. 2008 12:56 (aktualizováno) petrdrabek

V rozsáhlém světě české blogosféry stojí na předním místě pan Radim Hasalík a pan Radek Hulán. Představivost čtenářů internetových webů vždycky provokovaly stejné iniciály obou pánů a tak vznikl „fenomén R.H.“ který se rychlostí požáru rozšířil po českých blozích a blogíscích.
Pan Hasalík a pan Hulán mají stejné iniciály jména, ale oba vynikají unikátním blogerským stylem který se nebojí použít. Svým blogováním předávají prostým čtenářům  blogosféry cenné znalosti a zkušenosti a odhalují hluboká zákoutí své duše. Popularita jejich blogů odpovídá vynaloženému úsilí a jejich blogy okupují přední místa v prestižních žebříčcích Toplistu.
Připadalo mi přirozené že pan Hulán a pan Hasalík budou duší Web 2.0 komunity, která jistě v Praze vznikne po vzoru Silicon Valley a Londýna a jiných měst bohatých na venture kapitál. K velké škodě internetových webových projektů Web 2.0 tomu tak nebude, protože pan Hasalík se přestěhoval do Bruntálu a pan Hulán přesídlil do Plzně. Jejich aktivity budou jistě pokračovat, ale pro Prahu je ztráta takovýchto osobností ztrátou.

Sdílet