Hlavní navigace

Projekt Peprnet očima tvůrců aneb Sebechvála smrdí, říkala babička

22. 11. 2006 14:07 Janek Wagner

Laik žasne, odborník se diví… Něco podobného jsem slyšel od tvůrců Webtolerance.cz.

Právě dnes jsem na internetu zveřejnili rozsáhlý projekt Peprnet. Tuto zakázku jsem získali díky vítězství ve výběrovém řízení, kterého jsme se zúčastnili jako subdodavatel technického řešení našeho marketingového partnera, firmy Comdes. Projekt je částečně postaven na našem redakčním systému Vizus CMS a technicky využívá víceserverového řešení s ohledem na očekávanou vyšší zátež.

Jedinečnost Peprnetu spočívá nejen v propojení tří on-line magazínů, ale zejména v možnostech uživatele portálu. Ty jsou totiž oproti obvyklým projektům prakticky neoumezené. Uživatel si může vytvořit nejen tzv. redakční stolek, na němž publikuje články či např. galerie, ale také se sdružovat s dalšími uživateli a při troše snahy i třeba umístit reklamu na titulní stránku!

Uživatel, zvaný „peprník“, může v rámci zákona propagovat a sledovat na portále jakékoli téma, vytvářet blogy, diskuse atp. Účast na dění v Peprnetu je zpoplatněna pouze zasláním SMS. Moderní technologie umožňuje přes web přidávat články i fotky, posílat systému SMS a například i nakupovat v MP3 shopu písničky a platit za ně mobilním telefonem.

Projekt Peprnet je alternativní médium, umožňující svobodně zveřejňovat informace každému!

Navštivte www.peprnet.cz a stránky dodavatele redakčního systému www.vizus.cz/o­becne-info/projekt-peprnet.html! Bulvár jako alternativa…

Sdílet

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).