Hlavní navigace

Jankův blog - Články označené nálepkou Webdesign

Školácká chyba na Mikroblogy.cz pro Facebook

Internetové aplikace trpí už celé desetiletí amatérismem programátorů, kteří nezvládají banální algoritmy. Poslední ukázkou je nezvládnutý graf na Mikroblogy.cz pro Facebook, kde programátor neumí zaokrouhlovat a nevadí mu výsledných celkových 101 %.

Přednáška pro webmastery: Google a váš web

Na dalším setkání, pořádaném Google User Group CZ v úterý 9. září od 17 hodin v pražském hotelu Josef, se začínající i pokročilí správci webů dozví to nejduležitejší, co potřebují vědět o tom, jak Google rozumí jejich stránkám a zpracovává je. Dozví se mimo jiné, jak vám mohou pomoci nástroje Google pro webmastery pro co nejlepší pozici ve výsledcích vyhledávače a bude i prostor ptát se přímo Google expertů na cokoli, týkající se optimálních postupů a nejčastějších chyb.
31. 8. 2008 18:27 (aktualizováno)

Luminote: další jednoduchá wiki

S jednoduchými wiki se roztrhl pytel a přestože jsem se po napsání článku Wiki v éře Web 2.0 zařekl, že už žádnou zkoušet nebudu, nedalo mi to…
4. 5. 2008 8:58 (aktualizováno)

Vložíme do nového blogu LUPA gadget?

Prohledáváme přes padesát webů resortu MŠMT! Pokud tu nevidíte vlastní vyhledávač Google, tak nevložíme… auuu
24. 4. 2008 16:10 (aktualizováno)

iFrame.in: šifrování a znečitelňování kódu online

Bez komentáře z iFrame.in: This site will help you quickly encode and obfuscate your HTML/JavaScript code many different methods, as well as generate browser redirect or hidden iframe. Používáte něco podobného někdo?
10. 2. 2008 16:36

HTML Tabulka 1.6: už umím dělat tabulky ze zdrojů ve formátech MS Word a Excel

Kdysi dávno jsem pro tyto účely kombinoval jakousi starší verzi 602Text a FrontPage97, tedy pokud si to ještě pamatuji. Ale po instalaci Office 2000 padla kosa na kámen a od té doby jsem racionální alternativu nenašel, tedy moc jsem se při hledání nepřetrhl… Zkusil jsem na doporučení Ondřeje Neumajera aplikaci HTML Tabulka 1.6 a bingo. Díky Ondřeji i JNF!
26. 1. 2007 14:24

Další webový paskvil, tentokrát od Ministerstva dopravy

Otestujte si znalost nových pravidel a „tým odborníků pro Vás připravil soubor otázek z nových pravidel silničního provozu. Přímo zde si můžete ověřit své znalosti nového zákona o silničním provozu, a tím i to, jak jste připraveni na provoz na silnicích po prvním červenci letošního roku.“ Záměr bezesporu dobrý, ale to provedení…
18. 1. 2007 17:59 (aktualizováno)