Hlavní navigace

Vlákno názorů ke článku Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. aneb když vysokoškolský pedagog krade od Tomáš Kapler - No s tou vírou mě také rozesmálo. 8. přikázání:...

 • 16. 8. 2011 21:59

  Tomáš Kapler

  No s tou vírou mě také rozesmálo.
  8. přikázání: nepokradeš
  9. přikázání: nepromluvíš křivého svědectví
  částečně i 3. přikázání (Nezneužiješ jména Hospodina, svého Boha. Hospodin nenechá bez trestu toho, kdo by jeho jméno zneužíval.)
  a případně i 10. přikázání: nepožádáš manželky bližního svého (asi by tak šlo hodnotit kauzu http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/100468/muz-tvrdi-talmanova-byla-ma-manzelka.html)
  a jestli je i pravda to o jeho předcích, pak rozhodně porušuje i 5. přikázání "Cti otce svého i matku svou"

  Tedy tento podle svých slov "hluboce věřící" člověk porušuje polovinu všech Božích přikázání a zjevně mu to nevadí.

 • 16. 8. 2011 21:31

  Jan (neregistrovaný)

  Plně souhlasím, že pan DOKTOR Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. je ZLODĚJ. Uvedené důkazy jsem si ověřil a vše souhlasí. Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. naprosto sprostě kradl a opisoval, což by si člověk s doktorátem neměl v žádném případě dovolit! Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. je příkladem toho, že doktorát v naší zemi nevypovídá nic o odbornosti, vzdělanosti, inteligenci a nebo společenském statusu, ..., bohužel. Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. by měl svoje tituly vrátit a rozhodně by neměl mít tu neskonalou drzost si je před svoje a za svoje jméno psát. Je to ostuda, drzost a hanba. Dělá jenom špatné jméno všem lidem, kteří se seriózně věnují vědě a nejsou na škole jenom kvůli získání titulů jako pan DOKTOR Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. To, že pan Ing. Václav Prokůpek, Ph.D. (plagiátor - viz výše uvedené důkazy) vyučuje na vysoké škole je jenom důkaz kvality některých českých (převážně soukromých a plzeňských) vysokých škol a jeho ubohého ega :) Pokud vím, tak jsme při magisterských i doktorských promocích skládali závazný slib, který držitele titulu zavazuje k určitým zásadám. Stejně tak i pak Ing. Václav Prokůpek, Ph.D, který svůj slib tímto porušil a nezaslouží si od svých studentů ani respekt, ani uznání a už vůbec ne, aby se mu říkalo pane doktore! A jedna prosba pro pana věřícího Ing. Václava Prokůpka, Ph.D: kéž toto vlákno zůstane v Google cache navždy a pokaždé když jeho student, kamarád a přítelkyně si dá jeho jméno hledat v Google, nechť je na prvním a ne jiném místě. Amen! :)))

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).