Hlavní navigace

Konference FTTH Council Europe

5. 2. 2007 14:11 (aktualizováno) Vladimír Gajdoš

Logo FTTH Council EuropeFTTH Council Europe – Evropa rychlostí světla

7. – 8. února 2007 pořádá v Barceloně FTTH Council Europe výroční konferenci pod názvem Europe at the Speed of Light. Konference konající se minulý rok ve Vídni překvapila pořádající a návštěvníky svým rozsahem a návštěvností a nasadila tím vysokou laťku pro další ročníky, kterou se i tento rok budou snažit pořadatele minimálně naplnit.

FTTH Council Europe - Europe at the Speed of Light

Na konferenci FTTH Council Europe poběží paralelně vedle sebe několik přednášek související s tématem vláknové optiky a prohlubující naše znalosti jako regulační politika, technické novinky, poskytování obsahu a služeb, tržní prostředí a další. Hlavní přednáška konference Europe at the Speed of Light se bude zabývat obchodními trendy ve vláknové optice v kontextu evropských a mezinárodních trhů a to za pomoci případových studií a diskuzí. Tyto zkušenosti poskytnou významní hráči a experti na trhu FTTx. Výstava, která bude na konferenci probíhat, umožní návštěvníkům si prohlédnout nové technologie a trendy v optických sítích.

Barcelona

Konference FTTH Council Europe – Europe at the Speed of Light dává příležitost vyměnit si zkušenosti všem účastníkům.

Organizace FTTH Council Europe si dala za cíl vychovávat a propagovat optické sítě jako technologie napomáhající a zvyšující kvalitu života!

Europe Council je organizace sdružující 67 vedoucích společností v broadbandovém průmyslu. Těsně spolupracuje s FTTH Councils of North America and Asia.

Pro více informací navštivte www.europeftthcou­ncil.com

Pro více informací navštivte stránky o konferenci Europe at the Speed of Light

Volně převzato z BlogNetu.

Informace o sortimentu a komponentech pro optické sítě a FTTx sítě najdete u autorizovaného distributora 3M firmy TELEFON spol. s r.o.

Sdílet

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).