Hlavní navigace

Glosář - Články označené nálepkou akcie

Alibaba.com ohlásila ekonomické výsledky a nadšení nevzbudila

Čínská společnost Alibaba.com, zveřejnila své hospodářské výsledky za třetí čtvrtletí tohoto roku. Společnost vykázala nárůst 11,9 procenta (na 64 miliónů dolarů) čistého zisku a rostoucí tržby o 10,6 procenta na 250 milionů dolarů. V průběhu 3. čtvrtletí 2011, Alibaba.com přilákal přibližně 4 miliony nových uživatelů v celkové výši 72,8 milionů registrovaných uživatelů.

Facebook ztrácí v tradičních zemích a odkládá vstup na burzu

Podle serveru Insidefacebook.com zaznamenaly ve Spojených státech v období od 1. května do 1. června pětiprocentní pokles uživatelů. A jeho finanční situace také není zrovna růžová (asi). Zdá se, že Facebook je již za zenitem, co se týče popularity v tradičních zemích, o které se dlouhodobě opírá. Celkový počet lidí, kteří na konci května Facebook využívali, klesl USA na 149,4 milionu ze 155,2 milionu na počátku měsíce…
16. 6. 2011 19:50

LinkedIn: úspěch na burze i inspirace pro ostatní?

Jedna z významných sociálních sítí vstupovala na burzu s cenou akcií 45 USD a téměř ihned se jejich cena zvedla vysoko přes sto dolarů za kus. Dnes je okolo 90 USD a vykazuje poměrně setrvalý stav a to v situaci, kdy Google mírně ztrácí. Jedná se o geniální vstup na burzu a zlatý důl, nebo jen předzvěst velké bubliny?
20. 5. 2011 21:24 (aktualizováno)