Hlavní navigace

Google si dal místo loga video s Chaplinem

18. 4. 2011 15:30 (aktualizováno) Karel Novák

To jak si Google mění logo na své hlavní stránce podle významných událostí je už celkem známé. Jedná se o tzv. Google Doodles (kompletní seznam zde). Tentokrát je to ale trochu netradiční. Google se rozhodl oslavit 122 výročí narození Charlieho Chaplina (narodil se 16. Dubna 1889), tím že si místo loga dal poměrně vtipné video.

To jak si Google mění logo na své hlavní stránce podle významných událostí je už celkem známé. Jedná se o tzv. Google Doodles (kompletní seznam zde http://www.google.com/logos/). Tentokrát je to ale trochu netradiční. Google se rozhodl oslavit 122 výročí narození Charlieho Chaplina (narodil se 16. Dubna 1889), tím že si místo loga dal poměrně vtipné video.
Hlavní roli v něm hraje Charlie Chaplin a také Google. Pokud máte rádi Google a Charlieho Chaplina tak to určitě oceníte. Video je možné najít i na Youtube  http://www.youtube.com/watch?v=3NGSU2PM9dA

Hlavní roli v něm hraje Charlie Chaplin a také Google. Pokud máte rádi Google a Charlieho Chaplina tak to určitě oceníte. Video je možné najít i na Youtube.

Sdílet

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).