Hlavní navigace

Medzi nami raperami

6. 1. 2007 19:07 (aktualizováno) František Fuka

Pozor, tento post může poškodit váš sluch a psychiku…

Začalo to odkazem na tuto MP3 skladbu. Pozor: Sice jde o „novou teenagerskou kapelu“, ale svému hypotetickému třináctiletému dítěti bych tuhle chytlavou pecku asi nepouštěl.

Jedna věc je, pokud si nějaký šílenec, náhodně odchycený na ulici, myslí, že umí zpívat. Druhá věc je, pokud si nějaký šílenec myslí, že umí zpívat (nebo rapovat nebo hiphopovat), a sežene peníze a štáb na to, aby to (polo)profesionálně namixoval a natočil k tomu vidoklip! Jaký si to uděláš, takový to máš.

Úžasnost dnešní doby spočívá v tom, že pokud takový šílenec něco takového vytvoří, není již zapotřebí další šílenec k tomu, aby to odvysílal ve své televizi nebo vydal na svém DVD. Původní šílenec to totiž může uploadovat na YouTube a já si přijdu na své.

Původně jsem zde chtěl uvést půl tuctu linků na nejlepší kousky, které jsem objevil, ale pak jsem zjistil, že už to někdo udělal za mě. Takže jen nalinkuji tuto stránku na boombap.cz a upozorním vás, že v diskusi po tamnějším článkem je spousta dalších odkazů, které vám vydrží minimálně do pondělka!

PS: Ass.

Sdílet