Hlavní navigace

Jiří X. Doležal - nyní i spammer

29. 8. 2006 19:07 (aktualizováno) František Fuka

Jiří 10. Doležal proslul podle vlastních tvrzení především jako (chronologicky) narkoman, windowsák, linuxák, windowsák, narkoman, hacker, narkoman, narkoman, pašerák ohrožených živočichů a nacista.

Přinejmenším ode dneška je i spammer:

Jiří Doležal spam

Náměty k zamyšlení:

1) Všimněte si, že „Zpráva je určena pouze adresátovi“, přičemž adresát je stejný jako odesilatel, t.j. Jiří tvrdí, že zprávu posílá pouze sám sobě a pro jistotu se v ní na to sám upozorňuje.

2) Co má jiří proti háčkům, když mu nevadí čárky? Diskriminace?!

3) Jaký to musí být „omyl“, aby někdo omylem někam napsal můj e-mail? (Podotýkám, že jsem si s Jiřím nikdy o ničem nedopisoval ani s ním nikdy nijak jinak nekomunikoval.)

4) Co se asi stane, pokud „omylem doručenou“ zprávu „neodstraním ze všech nosičů a nebudu kontaktovat odesilatele“? Dostanu další?

5) Opravdu se Jiřímu líbí taková prsa?

Sdílet

 • 23. 4. 2008 12:52

  Pavel Neuman (neregistrovaný)

  Když vidím podobné blogposty (a komentáře), nestačím se divit co proti JXD máte? Nejspíš nějaký vlastní komplex (aniž řeším jestli Doležal dělá svoji práci dobře). Nebo šlo autorovi o kontroverzi titulkem tipu "{Hodně-známější-osobnost-než-já} je č°rák"?

 • 29. 8. 2006 21:00

  klokan (neregistrovaný)

  JXD bych se vubec nezabyval.
  Je to chudak, ktery ceka na to, ze nekoho zaujme. Chce budit pozornost za jakoukoliv cenu. Ztrata casu...

 • 29. 8. 2006 23:04

  Balet (neregistrovaný)

  Ehm, to barevné, zakrývající text mezi "se" a "v", dále pak mezi "knihkupectví" a ničím tam už bylo? Nebo to FF přikreslil v rámci utajení místa oné akce? Potom se ptám: Proč?

 • 30. 8. 2006 2:17

  Zacpa (neregistrovaný)

  Uplne nejdriv to byl skinhead (jestli i nacista nevim, tenkrat se to tak asi nebralo). Ve vyctu mi citelne chybel cvictel psu.

 • 30. 8. 2006 8:25

  Milka (neregistrovaný)

  Problem cechu je toliko v tom, ze nema rad, nesnasi a opovrhuje cimkoli nestandardnim, vyjimajicim se z rady.

  I kdyz clanky JXD jsou pomerne monotoni, presto smahem nereknu "je to pablb" a podobne, tim bych jen ukazal svoji hloupost, netoleranci.

  Doporucuji proto podobnym, aby si zajeli aspon na pul roku zameditovat do nejake asijske zeme, mozna pak zmeni nazor nejen na JXD, ale i na (svuj) zivot samotny!

 • 30. 8. 2006 9:23

  RadimH (neregistrovaný)

  Novinář František F. se rozčiluje, že dostává pozvánku na tiskovku a VIP akci? Přitom by se mohl zdarma najíst, popít šampaňské, prohlédnout si dámu na fotografii ve skutečnosti a vyvenčit bojové čivavy.

  Františku, co jsi měl dneska k večeři?

 • 30. 8. 2006 10:42

  VM (neregistrovaný)

  [12] Tolerance je k ničemu. Respekt je to, co se počítá. :-)

  Jenomže respekt se narozdíl od tolerance nedává zadarmo, proto se o něm tolik nemluví. :-)

 • 30. 8. 2006 12:36

  Krígl (neregistrovaný)

  [6] Mě ve výčtu chyběl ještě zbrojař, jeho "dva náboje v komoře" i po letech spolehlivě rozesmějou každého, kdo ví o zbraních víc, než že z jednoho konce lítají kulky.

  [12] Ano, netoleranci je jistě možné vyléčit návštěvou vhodné asijské země, kde by se člověk mohl poučit od místních tolerantních a pohodových lidiček. Enem safra, kerou si vybrat pro tu lekci tolerance? Indii? Indonésii? Čínu? Japonsko? Malajsii? Nepál? Vietnam? Kambodžu? Jedna tolerantnější než druhá.
  Spousta lidí si během let dala tu práci a sepsala rozumné komentáře, osobní či otevřené dopisy, ba i celé články, v nichž se snažila s JXD polemisovat, poukázat (často v dobré víře) na věcné chyby v jeho článcích, popřípadě scestný způsob argumentace. Dotyčný buď nereaguje, snaží se oponenty zesměšnit nebo se monotónně točí v kruhu svých argumentů jako tautologičéskaja sabáka hryzající vlastní ocas. Jsem ochoten zaměnit výraz pablb, který mám pro podobné bytosti vyhrazen, nějakým spisovnějším a politicky korektnějším, navrhnete-li mi ovšem nějaký, který zachová stejnou míru neúcty a nedostatku respektu. Protože tolerovat můžu i naprostého kreténa (v klinickém smyslu), protože si řeknu, že za své postižení nemůže, ale těžko k němu budu cítit respekt v míře větší než malé. Byť možná větší než k JXD. Souhlasím s tím, že cechy nebývaly zrovna otevřené a liberální organisace, nicméně nechápu souvislost s JXD, pokud to má být hra se slovy ve stylu záměny Svazu novinářů, či jak se ta organisace oficiálně jmenuje, pak je poněkud mimo, neboť tento spolek (nebo cech, nedáte-li jinak) jej nijak nesankcionuje, přestože by měl mé plné pochopení.

 • 30. 8. 2006 13:14

  Milka (neregistrovaný)

  [18] Prirozene, me byt zatim od ceske spolecnosti stacila tolerance, respekt od ni chtit nemohu..., jinak souhlas.
  [19] Myslim, ze je dobre zacit (a pripadne i skoncit) tou Indii, kdo chce krasu, muze do toho prihodit Kambodzu :)

  Celkove jsem spis myslel, ze kdyz nekdo zije jinak nez nekdo jiny, neznamena to, ze je pablb, ale to je jasne. Jo jinak myslim, ze JXD nikdy nacek nebyl, k tomu by se snad nikdy nesnizil.

 • 30. 8. 2006 18:32

  Kuro (neregistrovaný)

  Reknu to takhle, kdybychom s JXD nakrmili hrochy v prazske ZOO, promeni se v israelske letadlouny a odleti do Libanonu zabit par strasnych petiletych teroristu

 • 31. 8. 2006 4:37

  M jako Molitan (neregistrovaný)

  Ja nevim, co by melo byt spatneho na tom, ze nekdo hromadne rozesle 100 mailu s pozvankami. Bezne se to dela s papirovymi pozvankami, tak proc ne v mailu. JXD si asi nekde precetl, ze Fuka znasilnuje krecky, tak to s nim chtel prodiskutovat a pozval ho.

  Poznamka pod tim podpisem bude pravdepodobne pripojovana automaticky ke vsem mailum zmineneho cloveka a asi slouzi k tomu, aby se ten mail nemohl valet v nejakym domenovym kosi nebo proste nejakym uctu, kam server hazi maily, u kterych doslo k chybe behem jejich prenosu.

 • 31. 8. 2006 11:19

  VfB (neregistrovaný)

  možná to má i nějakou souvislost s tím, že JXD nechtěl uznat čivavy jako bojové plemeno
  sáhněte Frantovi na čivavu a hned je zle

 • 31. 8. 2006 22:52

  Krígl (neregistrovaný)

  [20] Snížil, sice na chvilku a v době, kdy sem ještě "tahal kačera", ale snížil. A k lecčemu dalšímu, prostě to, že hulí o sto šest nebo nosí přebujelý plnovous asi není ten důvod, proč ho lidi nesnáší. Ten plnovous a nemírné hulení se mě ostatně týkají taky.

 • 31. 8. 2006 22:56

  Krígl (neregistrovaný)

  [28] Teď si na to kápnul, brilantní analýza, Tebe je pro Waffen MS fakt škoda, nechceš ten proprietární bazmek smáznout a dát se radši k nám? Máme lepší sociální politiku.

 • 1. 9. 2006 9:17

  klokan (neregistrovaný)

  [20] Pricinou neoblibenosti JXD neni jeho odlisnost. Pricinou je jeho vlastni agresivita. Co myslite - kdyz nebudu o nejakem oboru lidske cinnosti vubec nic vedet a budu do toho agresivne kecat, pricemz to budu prolinat s urazkami odborniku - budu pak u nich obliben ?
  JXD takto zabrousil jiz do nekolika oboru lidske cinnosti. Ja mohu nejlepe zhodnotit jeho schopnosti v informacnich technologiich - je to samozrejme smutny pohled, kdyz nekdo dava na odiv vlastni nedostatecnost a urazi lidi kolem sebe jen proto, ze nepristoupili na hru o odbornikovi JXD. Tvrdit verejne lehce prokazatelne nesmysly a pouzivat to jeste navic jako pomluvy, to nikomu na oblibe neprida.

 • 7. 9. 2006 1:31

  Katiehkr (neregistrovaný)

  http://rbwrab­dfedwes.host.com
  <a href="http://­rbwdabdfedwes­.host.com">des­k3</a>
  [url=http://rbw­sabdfedwes.hos­t.com]desk4[/ur­l]
  [link=http://rbw­aabdfedwes.hos­t.com]desk6[/lin­k]

 • 10. 2. 2007 17:33

  Alois z Ostravy - dělník a hutník (neregistrovaný)

  Je zajímavé, jak někdo dokáže žít z cizí energie takovým způsobem, že ho to drží při vlastním životě. Ve své podstatě, je to pravděpodobně pro některé lidi typické. Když JXD totiž někomu vadí, ať jej nechá na pokoji dožít, JXD demonstruje totiž jen vlastní nespokojenost (nebo nějaké trauma?) a na zde výše uvedené zpětné vazby vyslověně čeká.

  Jaký přístup ve věci provokací JXD si myslíte, že je konstruktivní?

 • 19. 2. 2007 16:05

  Petra (neregistrovaný)

  Souhlasím s [38]. Označení emailové pozvánky za spam mi přijde přinejmenším přemrštěné. Nicméně mám pocit, že oni si pánové asi něco dluží z dřívějška. Že JXD asi moc nestál o to, aby se pan Fuka zúčastnil křestu jeho knihy, že spíš čekal na jeho negativní reakci...a dočkal se...a odpověď si užil na stránkách reflexu, kde se rozvíjí podobná diskuse jako zde. Asi zrovna neměl o čem psát. Myslím, že jsou oba pánové jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet, že takovýmto přemrštěným způsobem přece normální lidé nereagují.

 • 23. 2. 2007 10:43

  Hater (neregistrovaný)

  Vaše ubohost nezná mezí. Pane, vy máte problém. Problém který byste měl někomu svěřit, protože sám ho očividně nezvládáte. Doporučuji nějákého sexuologa se zaměřeřním na devianty jako jste vy. Nejlepší by bylo kdyby jste přestal psát a jakkoli jinak veřejně prezentovat svůj invalidní názor. Nemluvě o vaší jazykové neobratnosti. Váš mizivý intelekt by měl být raději skryt, stejně jako vaše neforemné tělo, které skryto je. Ano, je to komplex méňecenosti co z vás čiší. Přestaňte.

 • 23. 2. 2007 10:47

  Hater (neregistrovaný)

  Ještě vám sem přidám sérii pomlček na řádku které alespoň trochu rozhodí váš nepěkný blog_________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________

 • 23. 2. 2007 10:48

  Hater (neregistrovaný)

  _____________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­____________________

 • 23. 2. 2007 10:48

  Hater (neregistrovaný)

  _____________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­____________________
  možná že nyní pochopíte co je spam

 • 23. 2. 2007 10:50

  Hater (neregistrovaný)

  ________ MASTURBACÍ ZA SNÍŽENÍ AGRESIVITY NA INTERNETU__________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­_____________________

 • 23. 2. 2007 10:51

  Hater (neregistrovaný)

  _____________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­___________________

 • 23. 2. 2007 10:51

  Hater (neregistrovaný)

  _____________­______CHYBA: Opakované vložení stejného příspěvku.___________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­__

 • 23. 2. 2007 10:51

  Hater (neregistrovaný)

  CHYBA: Opakované vložení stejného příspěvku.
  _____________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________­________________________

 • 6. 11. 2007 14:00

  Hawke (neregistrovaný)

  JXD je jedním z nejvíce pokrokových a progrsívních lidí v tomto zmatlaném pokusu o republiku. Je správně, že ve světě, kde člověk neví, která holohlaví¨á kurva mu bodne nůž mezi žebra, se najde jedinec, jenž se své názory na tuto, ale i jinou, problematiku nebojí publikovat.
  Říkám: JX= BRAVO!!!

 • 17. 3. 2008 1:41

  Buddy (neregistrovaný)

  Juru Doležala jsem měl vždycky rád,neboť jsem mu od samého počátku rozuměl;(jsem totiž o 20 let starší než on a jeho matka dost zásadně,pocho­pitelně negativně,ovlivnila můj život).O tom zajisté nemohl mít potuchy.A já,když jsem se přechodně stal ředitelem týdeníku Fórum,kde jako redaktor pracoval,jsem mu to nikdy oka mrknutím nedal najevo.Zviditelnil se mi tím,že mě udal;(v roce 1991!),že obchoduji se zbraněmi...a já se v krátké době snad jako první z odpůrců bolševismu,znovu octnul u výslechu v Bartolomějské,kde mi vyšetřující kapitánka udavače práskla.Tuhle hloupůstku jsem mu odpustil.Jura je nešťastný z toho,co páchá.Když láká k sobě do kutlochu všelijaké "bludičky",které nemají kde spát, určitě ví líp,než kdokoli,na co si tím zadělává.Jura sice kdysi nebyl hloupý,avšak s hrůzou zjišťuji,že čím dál víc hloupne.IQ patrně vůbec nesouvisí s charakterem...:-))))))))))))

 • 18. 4. 2008 1:05

  STANISLÁVEK (neregistrovaný)

  Hater: franta má problém?! přečti si ctené články sličného pana jxd o landovy a pochopíš kdo má problém!