Hlavní navigace

Začátky jsou vždycky těžké

9. 1. 2007 19:20 (aktualizováno) austin

Abyste věděli, jaké jsou mé dosavadní zkušenosti, pokusím se v tomto článku lehce shrnout svou internetovou historii…

Projekt první: AZchat.zde.cz

AZchat

Pokud si dobře vzpomínám, můj první web, který se dal alespoň trochu používat a čistě teoreticky se dal nazvat projektem, byl AZchat. K mému obrovskému překvapení ty stránky ještě fungují, takže máte jedinečnou možnost nahlédnout do historie ;-)

Když si vzpomenu, jak jsem tam v Hlavní místnosti hodiny čekal, jestli někdo dorazí, padá na mě silná nostalgie…

Projekt druhý: VolnyCas.com

Od tohoto projektu jsem si docela hodně sliboval. Jednalo se o katalog sportovišť. Bylo to ale v době, kdy jsem o vyhledávačích, optimalizaci pro ně a o CSS nevěděl téměř nic, nehledě na to, že „použitelnost“ pro mě byla něco jako sprosté slovo :-) A tak výsledek podle toho vypadal. Každopádně jsem si na tomto projektu vyzkoušel, kudy příště opravdu ne. Ale na druhou stranu mi dal VolnyCas mnoho dobrých zkušeností do budoucna a stal se v podstatě praotcem mých současných projektů.

Projekt třetí: KritikaWWW.com

Jak už název napovídá, šlo o web zabývající se kritikou vložených WWW stránek. U toho projektu už se začínaly objevovat náznaky možného úspěchu – chodili tam lidé :-) Přesto na prodloužení domény nedošlo a projekt upadl do zapomění.

Tak to byl stručný průvodce mou projektovou historií. O současných projektech, které provozuji a které již nesou známky mírné úspěšnosti, se zmíním v některém z příštích příspěvků.

Sdílet

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).