Hlavní navigace

Vlákno názorů ke článku AVOX - Tajemný virtuální mobilní operátor? od bululu - A taky na tohle: http://www.avox.cz/doc/cenik51.pdf

 • 29. 8. 2013 9:11

  pan elijah (neregistrovaný) 41.203.69.---

  ahoj

  Ucházet se o rychlý a pohodlný úvěr splatit účty a začít nový způsob financování vašich projektů při nízké úrokové sazby ve výši 3%. Do kontaktujte nás ještě dnes na adrese: elijahloanfir­m@hotmail.com s výše úvěru potřebné v naší nabídce Minimální výše úvěru je 1,000.00 na nějakou volbu úvěru amount.I am certifikované, registrované a důvěryhodně lender.You můžete mě kontaktovat dnes, pokud máte zájem o získání této úvěr, kontaktujte mě pro více informací o úvěru procesu, procesu jako úvěrových podmínek a jak úvěr bude převedena na vás. Potřebuji vaši neodkladnou reakci a pokud máte zájem.

  Formulář žádosti o úvěr FILL a vrátit

  (1) Úplné názvy:
  (2) Částka potřebná jako půjčka:
  (3) Telefonní číslo:
  (4) Doba trvání:
  (5) Stát:
  (6) Stát / Provincie:
  (7) Měsíční příjem:
  (8) Stav:
  (9) Věk / pohlaví:
  (10) účelu úvěru:

  Poznámka: Všechny odpovědi by měly být předány: elijahloanfir­m@hotmail.com pro rychlé zpracování.
  Děkujeme,

  pan Eliáš
  C.E.O / elijahloanCompany.

 • 14. 10. 2013 21:39

  coleman (neregistrovaný) 41.138.185.---

  Be careful here. Nobody can help you here or even suggest how you can get financial help. Any answer of a loan lender to your question, you MUST ignore,because they are SCAMS…real SCAMS…i was a victim of which i was ripped thousands of dollars…well thank God for a Christian sister who referred me to a loan organization formed by some Christian Women. it is called Christian women Trust-funds Cooperative Organization (C.W.T.C.O) christainwomen­trustloans@gma­il.com They made my life a valuable one and gave it a meaning. When the sister gave me their contact, I contacted them. Then I requested for a loan with all the necessary evidence to prove that I actually needed a loan, they approved a loan of $60,000.00 USD and in 48 hours after meeting up to their necessary requirements, my loan was deposited in my bank account without collateral. Though i was very nervous with the loan organization at first due to my previous bad experiences, especially when the issue of me settling the transfer charges came up, I hold on to my faith due to the fact that my relative referred me, got it cleared,and as God should have it, little did I know that my financial shortcomings has come to a final HALT. If not forthat quick referral from a christian sister to that genuine source ,I would have regretted my total life,because at that point in time i just divorced the father of my son, and my son (Kennett) was faced with a life and death situation. I was faced with his hospital bills and i was also faced with foreclosure at my apartment. Details of this GOD-SENT organization won’t be disclose for now for fear of impersonation ( because it has been discovered that some persons are not really in need of financial help, but they just want to collect money from this genuine christian loan organization). And it is because of this reason they don,t give out loan anyhow. You must be able to convince them very well, and provide good proofs to show that you really need a loan before they can approve it for you. Their charge is very affordable and reliable compare to many out there,their interest rates is just 2%,little documentation,and little credit check. As i have earlier said, for security reasons i can only provide their email address. Embrace this new initiative.Feel free to contact them via Email(christa­inwomentrustlo­ans@gmail.com) as their loan officer/rep sir perry smith will attend to you and you will be free from scams and financial burdens.