Hlavní navigace

Vlákno názorů ke článku AVOX - Tajemný virtuální mobilní operátor? od Jan Menšík - Podle poctu prispevku typu "vrele doporucuji, zavolejte mi...

 • 7. 1. 2008 23:42

  Jan Menšík (neregistrovaný)

  Podle poctu prispevku typu "vrele doporucuji, zavolejte mi na XXX, vse vysvetlim" to presne sedi na nejaky MLM, ktery si hraje na operatora. Takovych firem je mnoho.

  Klicove vlastnosti: vysoke fixni vstupni/vystupni poplatky, kauce, atd. Problem s ukoncenim smluvniho vztahu.

  Nizke ceny za volani dosahuji tim, ze se stavate jejich obchodnim zastupcem, tudiz Vase cislo prevedou na sebe a zapoji jej do sve VPN, kde operatori (T-m, O2, Vod.) poskytuji vyznamne slevy oproti beznym cenam pro fyzicke osoby.

 • 28. 4. 2014 20:54

  Lauren Daniela (neregistrovaný) 66.171.229.---

  Dobrý den všem na těchto stránkách chci svědčit , jak jsem byla záchrana paní Stella Rene Když jsem byl Rip off jsem Lauren Daniela jménem . Bydlím v češtině , chci , aby tento prostředek používat , aby upozornil všechny úvěrové o azyl musí být velmi opatrní , protože tam jsou podvody všude Před několika měsíci jsem byla finančně napjaté , a vzhledem k mé zoufalství jsem byl podveden několika on-line věřitelů . Jsem téměř ztratil naději , dokudmi kamarád uvedený velmi spolehlivý věřitele volal paní Stella René , kteří mi půjčit úvěr ve výši 800 tisíc do 30 minut, bez stresu Jste-li v nouzi jakékoliv půjčky jen ho kontaktovat prostřednictvím e-mailu {mrsstellarene­loanfirm@hotma­il.com} já používám toto médium upozornit všechny úvěrové o azyl , protože pekla jsem prošel do rukou těch podvodných věřitelů . A nechci ani svého nepřítele projít takovým peklem , že jsem prošel do rukou těch podvodných on-line věřitelé , budu také chci, abys mi pomohl projít tuto informaci s ostatními, kteří jsou také v nouzi úvěru , jakmile vás také získat svůj úvěr od paní Stella René , já se modlím , že Bůh by mu dlouhou životnost .

  Lauren Daniela

 • 17. 12. 2014 12:47

  calolina (neregistrovaný) 196.46.246.---

  Mé jméno Patricia Flores, jsem z České ženatý, jsem hledal skutečný úvěr společnosti za poslední 3 měsíce, a vše, co jsem dostal, byla banda podvody, které se mi jim věřit a na konci dne, vzal všechny moje peníze a nechal mě bez peněz, všechny mé naděje se ztratil, dostal jsem zmatený a frustrovaný, jsem přišel o práci, a je pro ně velmi obtížné nakrmit svou rodinu, nikdy jsem nechtěl dělat nic se úvěrové společnosti na net už, tak šel do půjčit peníze z přátel, řekl jsem mu všechno, co se stalo, a on řekl, že mi může pomoct, že ví o půjčce společnost, která mi může pomoci, že se právě dostal půjčku od nich mě režíroval o tom, jak žádat o úvěr, udělal jsem, jak mi řekl, jsem se, nikdy jsem věřil, ale snažil jsem se a ke svému překvapení jsem dostal půjčku do 24 hodin, nemohl jsem uvěřit svým očím, jsem šťastný a bohatý dnes a já jsem děkoval Bohu, že tyto úvěrové společnosti takhle stále existují na těchto podvodů hvězd celého místa, prosím, radím všem, tam venku, kteří jsou v nouzi úvěru jít za paní Mary Lisa. Email: mrsmarylisalo­anhome@outlook­.com. se nikdy nepodaří, váš život se změní moje udělal.