Hlavní navigace

Windows Vista u nás doma

3. 7. 2008 18:36 (aktualizováno) darinajakubickova

Windows Vista a můj názor na ně. Doma pracuji na notebooku, kde mám Windows Vista s verzí Windows Vista Home Premium. Nestěžuji si, zatím ! Programy mně to nikterak nebrzdí ani mi to nezpomaluje PC. Visty jsou vzhledově v přijatelném, hezkém a příjemném prostředí, ale stále mi na Vistách oproti Windows Xp něco chybí.

Windows Xp je podle mého rychlejší operační systém s malým požadavkem na místo a rychlost operační paměti . Podle mého je Windows Xp mnohem lepší než Visty. Je pravda, že Visty jsou bezpečnějším a propracovanějším systémem, ale to je asi tak všechno .

Je mi moc líto, že XP končí a jednou nadobro zmizí a bude se o nich mluvit už jen v minulém čase . Začínala jsem na 98 , seznámila jsem se samozřejmě i s 95 . Musím říct, že ze všech operačních systémů s kterými jsem kdy pracovala a nebo byla seznámena mi nejlépe vyhovovali Windows XP svou rychlostí, pěkným vzhledem a nenáročností .

Nejsem odpůrcem Vist , ale ani jejich trvalým zastáncem nebo nadšencem nového operačního systému . Jediné co mi vadí je ten obrovský reklamní boom , který se točí kolem toho všeho točí . Nepamatuji si, že by snad XP měli takovou reklamní kampaň . Škoda !

Sdílet

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).