Hlavní navigace

Názor ke článku Potřebujete pro Google AdSense živnostenský list? od hotdog - Pokud na stránkách používáte adsense (nebo cokoli podobného)...

  • 13. 4. 2008 21:30

    hotdog (neregistrovaný)

    Pokud na stránkách používáte adsense (nebo cokoli podobného) jedná se o"soustavnou činnost" a ŽL mít musíte. Pokud vám na to financové přijdou, (a je to pro ně velice jednoduché, jen kdyby chtěli) koledujete si o dost velký průšvih. Podle § 63a zákona č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání (živnostenský zákon) můžete dostat docela mastnou pokutu až 50 000.