Hlavní navigace

Názor ke článku O2TV: když televize brzdí internet od Petr - Nikdo tady zakaznika neklame. V podminkach i ve...

  • 14. 11. 2008 9:07

    Petr (neregistrovaný)

    Nikdo tady zakaznika neklame. V podminkach i ve veskere komunikaci je uvadeno, ze rychlost zavisi na kvalite vedeni, vzdalenosti od ustredny atd. Nikdy to nikdo nezatajoval. Pan Peterka nazval ten tarif pekne "ažDSL" protože to je "až 8 Mbit" a tak je to správně. Pokud je někdo blízko a má kvalitní vedení lítá mu to 8 Mbit, někomu třeba jenom 1 Mbit, ale ruku na srdce, ještě před pár lety bysme si o několikamegabitovým internetu za 4 stovky mohli nechat jen zdát.
    "Bylo by krásné, kdyby Telefonica investovala do FTTx." Mám pro tebe dobrou zprávu, ona už investuje, ale pokrýt alespoň většinu velkých měst to znamená ivestici v řádech desítek miliard. Ovšem všichni by chtěli všechno nejraději zadarmo, hned a všude a Telefonica je svině, že má ceny dražší než nějaká garážová wifina, která často ani nedaní příjmy...

    Jen slepej by si nevšiml toho zásadního rozdílu ve stabilitě, kvalitě služeb, kvalitě podpory, rychosti instalace a zejména cenových nabídek oproti dobám Českého Telecomu (o SPT ani nemluvně).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).