Hlavní navigace

Názor ke článku Jano, Vladano, Michale... nespamujte! od jirka - Nojo....Kulvej­t...známá firma a "odborník" na internet :-). Ten...

  • 20. 5. 2007 5:48

    jirka (neregistrovaný)

    Nojo....Kulvej­t...známá firma a "odborník" na internet :-). Ten člověk je mimo jiné tak neschopnej, že ani nezjistil, že evizitka byla do 11.5.2007 a to od 9.11.2003 v držení společnosti Aivision s.r.o. - pan Kulvejt si plete pojmy - doména se nevlastní, ale to je u odborníků jeho kalibru běžné. Denně mi chdodí spamy a pokud bych měl obviňovat každého, jehož web se v mailu objeví ať za dvojtečkou "reklama", pak bych nedělal nic jiného. Poukazovat na to, že někdo v roce 2002 při povodních pomáhal a chtěl zasložit nadační fond od člověka, který dění se zájmem sledoval u televize je úsměvné. Ostatně - kdo to je pan Kulvejt? Co dokázal po svých začátcích na internetu, kdy spamoval kde koho, paběrkoval domény po P. Šimonovi a trapně je nabízel prostřednictvím spamu? Kde bere pan Kulvejt odvahu ke kritice a moralizování kohokoli, když jsou stovky, možná tosíce domén, které nesou v historii že byl jejich držitelem (a neplatil je) :
    A CO DĚLÁ PAN KULVEJD DNES??? :-) No, za těch 10 let to daleko nedotáhl, pan Kulvejt se ze spamera a hromadného registrátora domén přeorientoval na moralistu - jinak toho opravdu moc nedokázal . Že by tedy závist? Navíc, ten mail jsem dostal také - propagoval nesmyslné vydělávání peněz na internetu a odkazoval na osobnosti.cz - ale to už pan Kulvejt nějak vypustil... :-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).