Hlavní navigace

Názor ke článku Žena-in aneb jak se to nemá dělat! od anicka - Já bych to s tím oznámením neviděla moc...

  • 9. 4. 2009 16:59

    anicka (neregistrovaný) 89.239.2.---

    Já bych to s tím oznámením neviděla moc nadějně. On pan šéf serveru se během té aféry několikrát projevil jako rodný bratr Vy-víte koho. Takové pohrdání se jen tak nevidí. Je smutné, že se tak chová k někomu, kdo ten server živí... a je ještě smutnější, že si to ty ženy nechají většinou líbit.

    Ono to totiž s tím poklesem návštevnosti nebude tak horké. Zmizí ta menší (ale taky aktivnější, zajímavější... a bohužel ta, kvůli které jsem tam chodila) část uživatelek (odhaduju tak dvacet procent - nic co by za pár měsíců nebylo zpátky z řad nových čtenářek), zbytek se nebude obtěžovat učit psát do hledátka od seznamu nějakou jinou adresu jenom kvůli nějaké cenzuře, mizernému ovládání a rychlosti ožralého šneka. Ten server už přežil tolik věcí (kompletní výměna redakce apod.), že přežije i tohle, navíc i kdyby odešly všechny uživatelky účastnící se diskusí, tak ženských ochotných klikat na soutěže a číst přiblblé reklamní články bude vždycky dost.

    On na tom stejně nakonec výrazně neprodělá vůbec nikdo. Na síti je dost jiných pavlačí, emigrantky se rychle zabydlí jinde (nevíte někdo, kam utekla Nyo? :-)) a milý server se změní v to, čím by za normálních okolností (totiž kdyby na něj nebylo naprosto kašláno) byl už dávno. A život půjde dál :-)