Hlavní navigace

Názor ke článku UPC trojnasobna tragédie! od Víťa - UPC je prostě kapitola sama o sobě. Zkuste...

 • 29. 1. 2008 8:43

  Víťa (neregistrovaný)

  UPC je prostě kapitola sama o sobě. Zkuste si na webu www.upc.cz najít telefonní kontakt? Nic nenajdete. Jediné, všude vás to odkáže na formulář.

  Fajn, vyplníte formulář (proboha to ještě někde funguje jako podpora "jen" formulář?), odešlete. A čekáte. Další den vám přijde odpověď kde vám sdělí, že bohužel nejsou schopni odpovědět protože jste nevyplnil adresu (tak ta pochopitelně ve formuláři je). A prosím neodpovídejte na tento mail, vyplňte znovu formulář.

  Fajn, vyplníte podruhé formulář, ježto tvoj podezřívavý radši všechna pole formuláře ještě zkopírujete do textového a odešlete. A čekáte. Další den vám přijde odpověď že jste úplně tupý a neposíláte adresu. Oni přece potřebují to druhé číslo ulice, ne to co posíláte. A prosím neodpovídejte na tento mail, vyplňte znovu formulář.

  Novodobý trend "péče o zákazníky", je na čase si zvyknout. Takovouhle podporu bych čekal u nějakejch studentů (namátkově se mi vybavuje jisté ovoce) ale jak čtu reakce na podporu UPC + přidám vlastní zkušenost tak mi přijde že na tohle snad nemaj ani ti studenti.