Hlavní navigace

Názor ke článku Sreality - bordel jako vždycky od Jan Mertl - Díky za vaše názory na náš server a...

 • 22. 10. 2010 11:04

  Jan Mertl (neregistrovaný)

  Díky za vaše názory na náš server a speciálně díky těm, kteří se tu zamyšleli nad chováním realitek. Seznam určitě nikdy nevyhoví všem, přestože je tu pro všechny - uživatele na straně jedné a klienty na straně druhé. Úvahy o řepení peněz nebo o tom, že jsme se zbláznili, nemá snad ani cenu komentovat. Co bych rád víc vysvětlil, to jsou naše kroky kolem topování a taky řešení duplicit a reexportů. K jednotlivým bodům:

  1) Zavedení topování a kontroly duplicit bylo nutným krokem, po masivním nárůstů reexportů pouze jedné skupiny našich klientů. Ti co to sami neuměli, chtěli mít v reexportech stejné možnosti.

  2) Reexporty v červenci a srpnu narostly do takových rozměrů, že bylo nutné i kvůli kapacitám serverů přijít s řešením. Zvolili jsme "kontrolu duplicit" a všem nabídli ještě novou alternativu: topování.

  3) Duplicity mají jasně nastavené váhy a nemělo by se stávat to, co tu popisujete. Prosím tedy o zaslání konkrétního případu do emailu jan.mertl@fir­ma.seznam.cz, prověříme to.

  4) Sreality.cz ani realitní kanceláře nedělají charitu. Oběma jde o inzerci, uživatelům pak o bezpečnou koupi nebo prodej bytu. Zařídit to při vší velikosti i rozporech realitního trhu je docela velký task a my ho bereme se vší odpovědností.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).