Hlavní navigace

Názor ke článku GDD - Google Developer Day 2009 ohlednutí od František Kobliha - Ad sbírání kjůárů: ti dva co hledali kódy...

  • 8. 11. 2009 17:27

    František Kobliha (neregistrovaný) 84.42.159.---

    Ad sbírání kjůárů: ti dva co hledali kódy ve skupince s jakousi holkou byli fakt vtipní. Přístihl jsem je s tím brýlatým klukem v Android triku z pořádající společnosti Inmite (který schovával kódy), jak jim říká: "A kluci, už máte naše hostesky? Tamta to má na zádech, támhleta na prsou, pak tahle a tahle... A na dámském záchodě jste byli? Druhá kabinka.". atd. Tak v tom okamžiku jsem to vzdal, nemělo to cenu. Vítězové byli jasní. A samozřejmě: získali první a druhé místo.

    Myslel jsem, že ta soutěž bude sranda, která pomůže zabít čas o přestávkách. Jenže kdo chodil na přednášky, ten neměl šanci. Některé kódy se objevily pouze v době přednášek a než byl jejich konec, tak zase zmizely. Nikdo z výherců nebyl ani na jedné přednášce. Říkal mi to ten kluk, co skončil čtvrtý. Byl poněkud naštvaný, protože kvůli tomu taky všechny přendášky vypustil a nakonec mu to bylo k ničemu.

    Škoda, že ta zpackaná "soutěž" vrhla stín na můj dojem z celého dne.