Hlavní navigace

Autobazary a RSS

7. 10. 2007 20:43 (aktualizováno) webdev

Redakčních systémů jsou asi tak stovky. Ale čas od času se narazí na něco zcela nového.
Potom jen fascinovaně koukám na co dneska lidi nepříjdou.

Narazil jsem na redakční systém určený pro autobazary! Co víc, jedná se o celkem hezkou záležitost, která podporuje spoustu věcí. Krom standartních funkcí které může autobazar potřebovat, je tam i možnost vkládát videa což jsem přiznám se nikde neviděl. Co mě dostalo ještě víc, jsou RSS exporty.

RSS z bazaru
Si to představte, hledáte auto. Asi jako já před čtvrt rokem. Vyhlídnul jsem si Opel Vectru B cca 2.0l, s nějakou pěknou výbavou, dá se sehnat okolo 100k takže na přibližovadlo to je akorát.
Jenže hledat auto v bazarech je přímo na palici. Člověk prohledá příšerná stránky tipcars.cz a spousty dalších. Kdyby ty bazary poůživali tenhle systém, prostě bych si do RSS čtečky (Sage ve FF), že mě zajímají Oply. A měl bych po starostech,hned bych věděl kdy se co nového naskytne.
Těžký labůžo.

Vrtá mi jen hlavou pokud by to používalo víc autobazarů, sledoval bych více RSS, nápad pro autory! Něco jako server, který by agregoval ty RSS kanály! :-)

Mám rád když se přichází s nápady, které jsou super a tohle prostě tak je. Konečně to někoho napadlo. Autoři prostě mají fantazii.

Sdílet

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).