Hlavní navigace

Názor ke článku AVOX - Tajemný virtuální mobilní operátor? od james franklin scott - Dobrý den, Jste vítáni agentury úvěru Scarlet. Tento úvěr...

 • 12. 2. 2015 0:08

  james franklin scott (neregistrovaný) 41.203.67.---

  Dobrý den,

  Jste vítáni agentury úvěru Scarlet. Tento úvěr agentura je ve vlastnictví křesťanské církve a je nastavena na pomoc tak, napište nám e-mail: BU jamesfranklin­scottloanoffer@hot­mail.com, potřebným k chudobě a utrpení může být definitivně vymýtit ze světa. Jsme registrováni a regulována úřadem půjčovat peníze, a všechny naše finanční transakce kontroluje vláda.

  Nabízíme osobní i podnikatelské úvěry kapitálovou základnu mezi částkami ve výši $ 2,000.00 na $ 500,000,000.00 amerických dolarů, evropské euro nebo GB liber na jednotlivce, firmy a spolupracovat subjekty bez ohledu na jejich rodinného stavu, pohlaví, náboženství a umístění, ale máte právní prostředky na splácení úvěru ve stanovenou dobu, a musí být důvěryhodný s úrokovou sazbou tak nízké, jak 2%.

  Pokud toto splní vaše očekávání, pak můžeme jít dál, rád bych vám říct přesnou částku, kterou se ucházíte výpůjčky a naléhavosti této transakce pro další postupy, které je třeba vyplnit a odeslat požadované informace níže:

  Kontaktní údaje žadatele:

  Jméno žadatele:
  * Adresa žadatele:
  * Město:
  * Stát:
  * Země:
  * Pohlaví:
  * Rodinný stav:
  * Věk:
  * Sazba Měsíční příjem:
  * Povolání:
  * Tel: / Mobil:
  * Mobil:
  * Požadovaná částka:
  * Délka úvěru:
  * Účel úvěru:
  * Mluvíte anglicky:
  * Už jste použít dříve:
  * E-mail:

  Čekáme na vaši odpověď.
  E-mail: jamesfranklin­scottloanoffer@hot­mail.com
  S pozdravem,
  James Franklin Scott.