Hlavní navigace

Názor ke článku AVOX - Tajemný virtuální mobilní operátor? od napalena a dopalena - Rada bych se s Vami podelila o svoje...

 • 5. 6. 2008 12:42

  napalena a dopalena (neregistrovaný)

  Rada bych se s Vami podelila o svoje zkusenosti s AVOXek či VIAVOXem. Sama jsem se do toho s velikym nadsenim nechala nalakat a zacatkem listopadu jsem zaplatila potrebnych 4990,- Kc. Po tydnu jsem sice dostala objednane SIMky a zacala vyuzivat levneho volani. Mohu jen potvrdit, ze volani, moznost vydelku i podminky jsou velice vyhodne a mne se zdaly velice lakave. Bohuzel jsem brzy zmenila nazor. Nejen, ze uz od 14.4.2008 maji zastaven vydej novych SIMkaret, ale jakakoliv komunikace s nimi ohledne provedenych objednavek je prakticky nemozna. Absolutne nikdo nereaguje na e-maily a pokusy o telefonickou domluvu jsou marne. Ja jsem si napr. zacatkem kvetna objednala telefon a dodnes jej nemam. Na strankach si sice po prihlaseni mohu precist toto:

  Vážené kolegyně a kolegové
  v posledním sdělení jsme vás seznámili se vzniklou situací, do které nás dostala Telefonica O2 svým bezohledným jednáním. Zastavila bez upozornění aktivaci nových SIM karet a do těchto dní nám neumožnila aktivovat alespoň karty pro vás, kteří jste byli do sítě AVOX zaregistrování v období od výroční konference do 16.4. 2008. Byly vám slíbeny konkrétní podmínky, za kterých budete moci telefonovat. Za této situace je nemůžeme splnit. Za to se omlouváme.

  Intenzivně jednáme o novém produktu levného volání. V současnosti se blížíme k řešení, tak aby tento produkt mohl být začátkem června obnoven. Komu by nový produkt nevyhovoval, může od smlouvy odstoupit, bez ohledu na to, jestli odstupuje ve lhůtě do 30 dnů od podepsání smlouvy (toto se týká vás, kteří jste byli registrováni v uvedeném časovém intervalu).

  Chceme vás požádat, abyste pokud možno vydrželi, protože brzy tento produkt obnovíme.

  Nebojte se registrovat nové členy pomocí licence Z. Tato licence vám umožňuje, bez problému splnit podmínku pro vyplácení provizí, tzn. registraci jednoho G1 vlevo a druhého G1 vpravo. OZ s licencí Z mohou registrovat další.

  Vy, kteří s námi chcete jet do Egypta registrujte pomocí licence Z. V okamžiku, kdy obnovíme produkt levného volání, většina licencí Z bude upgradovaná na licence U nebo licence B a vy získáte náskok před těmi, kteří začnou registrovat až po obnovení levného volání (to jen taková nezávazná rada).

  A my ho obnovíme, to vám slibujeme.

  Už brzy :-)

  Arnošt Traxler, Roman Kajaba