Hlavní navigace

Názor ke článku Jak nás málem ojebali o firmu českým právním systémem od Habo - Datová schránka je vám dost nahofno, protože první...

 • 2. 11. 2012 15:42

  Habo (neregistrovaný) ---.i4g.tmcz.cz

  Datová schránka je vám dost nahofno, protože první co vám exekuční mafie zabaví, je počítač.

  Jedná se o "tržní chování" justice a znamená to konec "právního státu".

  Časem to povede to k tomu, že lidi radši zvolí zase "Hitlera", který jim slíbí, že s nima zatočí. Historie se stále opakuje a naši Košer přátelé židovských hřbitovů se z toho pořád nepoučili.

  Dobrou zprávou je, že kterým všechno sebrali, utečou. Kdežto oni se budou zase bát o ten nakradený majeteček a zase vyletí komínama.

  Když si vylobovali založení Israele, tak s tím lidi souhlasili, protože si mysleli, že se tam všichni odstěhují, a přestanou na nás parazitovat. Jenže oni najednou zjistili, že by neměli na kom parazitovat a že by se tam vzájemně pomlátili.

  Hitler se dostal k moci jen proto, že slíbil Němcům, že jim nenechá exekuovat domovy. Ale slyšeli jste o nějakém židovi, který by se účastnil odboje? 11. září je taky práce Mossadu a zase nás chtějí navézt do další války.

  A ty kritizované "politické procesy" v 50. letech, to byli taky přátelé židovských hřbitovů, jenže "dějiny píší vítězové" ...

  Problém je v tom, že jsou mezi nima dva extrémy osobností - lidi typu "Ježíš" a ti "penězoměnci z chrámu". Proto se pořád ohání tím "holokaustem", aby se nedalo rozpoznat kdo je kdo.

  Snaží se nás rozeštvávat, aby na nás pohli parazitovat. A jako první krok si uzákonili "politickou korektnost". Když Topolánek řekne něco o Židech, je to dáno okamžitě do kontextu s "holokaustem". Pěkná podpásovka ale podle nich "košér". Jsou to zmrdi. A je to signál, že ovládli i naše media.

  Jsou zaháčkovaní na soudech, mezi advokáty, v mediích, v exekutorské mafii, na ministerstvu zahraničí, v České televizi, ...

  Nenásilným řešením by bylo sestavit databázi a bojkotovat je. Jinak nás čekají zase pogromy.