Hlavní navigace

Názor ke článku Jak vám chodí spam na freemaily? od Dan - Varuji před používáním freemailového serveru atlas.cz! Kdysi jsem...

  • 20. 11. 2006 22:53

    Dan (neregistrovaný)

    Varuji před používáním freemailového serveru atlas.cz! Kdysi jsem si zřídil mailovou schránku na serveru atlas.cz, kterou jsem pravidelně využíval a zhruba každé tři dny kontroloval příchozí poštu. V poslední době se mi párkrát stalo, že jsem vytvořil email, odeslal ho, ale email se ztratil a adresát ho nikdy neviděl. Docela mě to štvalo, protože jsem musel mail psát znovu nebo v horším případě jsem si nevšiml, že nebyl odeslán a marně čekal na odpověď. Nedávno se mi stalo, že mi mailový server atlas.cz zahlásil, že mám špatné heslo a nepustil mě k mým zprávám. Přitom heslo bylo správné. Nejnověji se mi stalo, že mi machři ze serveru atlas.cz celou mailovou schránku prostě a jednoduše zrušili bez jakékoli omluvy nebo slova vysvětlení. Prý že jsem se nepřihlásil déle než 90 dnů, což nebyla pravda, protože jsem ještě týden předtím mail kontroloval. Na mojí žádost mi sice schránku obnovili, ale veškerou příchozí a odchozí poštu smazali. K tomu jsem dostal jen lakonický dovětek, že deaktivací schránky byl obsah smazán.
    Chtěl bych proto varovat všechny uživatele, aby nevyužívali služeb serveru atlas.cz, pokud nechtějí dopadnout stejně, tj. tak že jednoho krásného dne jim bez varování budou smazány veškeré zprávy a zrušena mailová adresa s nulovou omluvou a nulovou snahou věci navrátit do původního stavu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).