Hlavní navigace

Názor ke článku 24hodinový výpadek webu Min. školství msmt.cz od Aleš - Typický ultralaciný bulvární útok. Proč na Lupě? Stálo...

 • 25. 10. 2009 16:15

  Aleš (neregistrovaný)

  Typický ultralaciný bulvární útok. Proč na Lupě? Stálo Vám za to se zeptat, když už ne se nedej Bůh zamyslet? Kolik možná berou tito administrátoři (ze zřejmě jen Vašich daní pane ?SiUXi?
  Ono jde v podstatě "vše", když jsou peníze. Když už tak šetříte naše daně, co mylite je web MŠMT tak extremně životně důležitá věc, aby v nijak exponovaném období podléhala "režimu nulového výpadku" jako možná jaderná elektrárna? Dobrá, tak to administrátorům zaplaťme. Z čeho? Z našich daní. Nebyl byste ?SiUXi? první, kdo by opět kveruloval nad vyhazováním peněz? Nebo to ta parta má dělat zadarmo? Jako určitě Vy Vaši práci, že?
  Ono spíš není človek ten aby se podobným SiUXům zavděčil...

  Aleš

  P.S. Nerad Vás zklamu, nejsem administrátorem tohoto webu, jen raději investuji své daně do nonstop zubní pohotovosti, ... a v oblasti vzdělání do kvalitních učitelů než abych plakal nad tím, ye jsem se na web MŠMT nemohl dostat třeba v pátek 23.10. ve 23:37, když nebyly v tomto období žádné extrémní termíny?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).