Hlavní navigace

Názor ke článku Nemáte náhodou pozvánku? od Rostislav Kocman - [8],[9] Dobrý den, Váš komentář nikdo nesmazal. Wordpress...

  • 29. 7. 2008 13:51

    Rostislav Kocman (neregistrovaný)

    [8],[9] Dobrý den, Váš komentář nikdo nesmazal. Wordpress ho považoval za spam, tak ho nepublikoval a poslal mi ho ke schválení. Protože ale tento blog nemoderuji každý den, tak jsem se k tomu dostal až dnes. Máte ho schválený v původní podobě.
    Já osobně to u tohoto článku nemám problém považovat jako ukázku, i když oba víme, že tady ta pozvánka je myšlena trošku jinak, než v jaké souvislosti jsem o tom psal (tzn. není to startup a pozvánka neřeší problém exkluzivity nebo kapacity systému, ale jde o systém virální šíření, protože účastnit se lze i bez pozvánky, tady navíc pozvánky/odkaz slouží na určení pořadí), ale ponechám to na inteligenci čtenářů, jak to posoudí a zda kliknou.
    Příspěvky v diskusích na tomto blogu zásadně nezakazuji a v drtivé většině, pokud nejde o evidentní spam, což Wordpress obvykle pozná, je ponechávám v původní podobě. Vycházím z předpokladu, že pokud je příspěvek úplně mimo, poškozuje především autora a nikoliv moje články.